banner461
banner195

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Serkan Canpolat kimdir?

Meral Akşener’in kurduğu İyi Parti’nin Nevşehir İl Başkanlığı’na Serkan Canpolat getirildi. Peki İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Serkan Canpolat kimdir?

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Serkan Canpolat kimdir?
08 Kasım 2017 Çarşamba 17:48

banner143
banner134
Meral Akşener’in kurduğu İyi Parti’nin Nevşehir İl Başkanlığı’na Serkan Canpolat getirildi. Peki İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Serkan Canpolat kimdir? İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Serkan CANPOLAT www.fibhaber.com'a özel Açıklamalarda Bulundu.  

Meral Akşener’in genel başkanlığında kurulan ve Nevşehir’de de kurucu il başkanı ve yönetimi merakla beklenen iyi partinin il başkanı Serkan Canpolat oldu.

İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, dün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Nevşehir İYİ Partinin il başkanı olarak Serkan Canpolat'ın açıklanması ile birlikte Nevşehir siyasi kulislerinde bir takım cevap bekleyen sorular ortaya çıktı.

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Serkan Canpolat kimdir?

Nevşehirli mi?

Nevşehir'i Tanıyor mu?

İşte Serkan Canpolat bu sorulara yanıt verdi!

Peki Serkan CANPOLAT Kimdir?
(NEVŞEHİR Serkan CANPOLAT Ziraat Fakültesi mezunu. Zirai ilaç, gübre ve tohum ticareti.)
Serkan Canpolat, 1977 Nevşehir Derinkuyu Doğumlu. İlköğretim ve Ortaöğretimini Derinkuyuda tamamlayarak Liseyi Konya ve Nevşehir Merkez'de bitirdi. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Fakültesi mezunu olan Canpolat, evli ve 2 çocuk babası. 6 Yıl Yarım Kredi Kooperatifleri kurumunda çalıştıktan sonra ayrılarak Nevşehir Merkezi ve Derinkuyu ilçesinde Zirai ilaç, gübre ve tohum bayilikleri olan iş yerini açtı. Hala hazırda Nevşehir Merkezde İkamet Etmektedir.
 
İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Serkan Canpolat yaptığı açıklamada; ''Ailem 50 yıl önce Nevşehir'e gelmiş, biz 5 kardeşiz ve ben 4. sıradayım hepimiz Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde doğduk orada büyüdük. Şahsıma yapılan söylemler ve bir takım bilgi kirliliği üzerine bu açıklamayı yapıyorum. Nevşehir'de doğup büyüyen buranın ekmeğini yiyen biri Nevşehirli değilmidir. Lütfen Konuyu çarpıtmasınlar BEN NEVŞEHİRLİYİM!.'' İfadelerini kullandı.

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Canpolat, şu İyi parti Nevşehir parti hizmet binamızı hazırlıyoruz. Önümüzdeki günlerde parti binamız hizmete girdikten sonra düzenleyeceğimiz basın toplantısı ile tüm bu sorulara daha detaylı açıklamalarla cevap vereğim dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.