banner461
banner195

JAKEM in eğitimli köpekleri büyüledi

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 91. yılı tüm Türkiye ve yurt dışı temsilciliklerinde olduğu gibi Nevşehir’de de bir dizi etkinliklerle kutlandı.Düzenlenen törende, Jandarma Genel Komutanlığı’na bağlı Jandarma At-Köpek Eğitimi Merkez Komutanlığı’nda eğitilen köpeklerin gösterileri izleyenleri büyüledi ve her gösteri büyük alkış topladı.

JAKEM in eğitimli köpekleri büyüledi
23 Nisan 2014 Çarşamba 17:53

banner143
banner134

Düzenlenen törende, Jandarma Genel Komutanlığı’na bağlı Jandarma At-Köpek Eğitimi Merkez Komutanlığı’nda eğitilen köpeklerin gösterileri izleyenleri büyüledi ve her gösteri büyük alkış topladı.

Nevşehir’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, şenlik havasında gerçekleştiren etkinliklerle kutlandı. Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait çim sahada düzenlenen törende, Jandarma Genel Komutanlığı’na bağlı Jandarma At-Köpek Eğitimi Merkez Komutanlığı’nda eğitilen köpeklerin gösterileri izleyenleri büyüledi. Özellikle dört eğitimli köpek ile eğiticilerinin yaptığı ve ilk kez düzenlenen futbol maçı izleyenleri adeta büyüledi. Topa sahip olmak için olağanüstü çaba harcayan köpekler, aldıkları topu da eğiticilerine götürdü. Sahada atılan topun peşinde koşan, duran topa sahip olmak için kıyasıya mücadele eden köpekleri, izleyenler dakikalarca alkışladı.

CİHAN


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.