banner461

Kadınlar Futbol 2. Lige Terfi Müsabakasında Maraşgücü Tur Atladı

Türkiye Kadınlar Futbol Ligi 2. Ligi’ne terfi müsabakasında Ankara Metropol takımı ile Maraşgücü, Nevşehir Gazi Stadyumu’nda karşılaştı.Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar Futbol Ligi 2. Lig’e terfi müsabakasında Ankara Metropol takımı...

Kadınlar Futbol 2. Lige Terfi Müsabakasında Maraşgücü Tur Atladı
30 Nisan 2016 Cumartesi 16:40

banner143
banner134
Türkiye Kadınlar Futbol Ligi 2. Ligi’ne terfi müsabakasında Ankara Metropol takımı ile Maraşgücü, Nevşehir Gazi Stadyumu’nda karşılaştı.
Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar Futbol Ligi 2. Lig’e terfi müsabakasında Ankara Metropol takımı ile Maraşgücü takımları Gazi Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Maçın ilk yarısında etkili bir futbol oynayan Maraşgücü maçın 38. dakikasında Mislina’nın kaydetti gol ile 1-0 öne geçti.
Maçın ikinci yarısında etkili bir oyun sergileyen Ankara Metropol ise gol için Maraşgücü takımını adeta kendi yarı sahasına hapsetti. Ankara Metropol futbol takımı aradığı golü ikinci yarıda da bulamayınca müsabaka Maraşgücü takımının 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.
Maraşgücü 2. Lig’e terfi müsabakasında bir üst tura çıkarak umutlarına devam etti. Maçın ardından ise Ankara Metropol takımından bazı oyuncuların ise göz yaşlarına hakim olamadığı gözlendi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.