banner461
banner195

Kalayoğlu’ndan İadeyi Ziyaretler

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, makamına yapılan tebrik ziyaretlerinin ardından iadeyi ziyaretlere başladı.

 Kalayoğlu’ndan İadeyi Ziyaretler
24 Nisan 2014 Perşembe 16:19

banner143
banner134

 Kalayoğlu’ndan İadeyi Ziyaretler

NEVŞEHİR(MHA) İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, makamına yapılan tebrik ziyaretlerinin ardından iadeyi ziyaretlere başladı.

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu ilk olarak Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ardından Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı ziyaret ederek bir süre görüştü.

Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, Nevşehir’de mevcut huzurun korunması için çalışmaların titizlikle devam ettiğini dile getirdi.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ise Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve çalışmalar hakkında  Emniyet Müdürü  Metin Kalayoğlu’na  bilgi verirken,  Emniyet müdürlüğü çalışmalarında her türlü desteğe hazır olduklarını dile getirdi.

Öte yandan İlimize geçtiğimiz aylarda atanan İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığını iade-i ziyarette bulundu. 

Birlik Başkanı İsmail Ördü, Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, beraber faydalı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum açıklamasında bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.