banner461

Kamptaki Sporcularımıza Ünlüer'den Destek

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER Taekwondo ve Atletizm sporcularımızın kamp yaptığı Kapadokya Kamp Eğitim Merkezinde sporcularımızla iftar yemeğinde bir araya geldi.

banner503
Kamptaki Sporcularımıza Ünlüer'den Destek
17 Temmuz 2014 Perşembe 16:34

banner143
banner134

 KAMPTAKİ SPORCULARIMIZA ÜNLÜERDEN DESTEK

 

         Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER  Taekwondo ve Atletizm sporcularımızın kamp yaptığı Kapadokya Kamp Eğitim Merkezinde sporcularımızla iftar yemeğinde bir araya geldi.

           7 -25 Temmuz 2014  tarihleri arasında kamp yapacak olan  Taekwondo ve Atletizm sporcularımızın Antrenmanlarını da zaman zaman ziyarette bulunan İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER  12-13 Temmuz 2014 tarihinde Kastamonu İlinde yapılan Büyükler   Gençler Atletizm yarışlarında derece elde eden sporcularımızla ve kamptaki diğer sporcularımıza  iftar yemeğinde eşlik ederek  sporcularımızın kamp dönemleri, yarışmadaki başarıları, Müdürlüğümüzden istekleri üzerinde uzun keyifli sohbetler ettiler. ÜNLÜER ;  İlimize böyle güzel başarılarla dönmeniz bizlere gurur veriyor.Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürlüğü olarak  gerek kamp , gerek malzeme ,  gerek müsabakalarda  elimizden geldiğince sizlerin yanındayız , destekçisiyiz başarılarınızın devamını diliyor derece yapan arkadaşlarınızı tebrik ediyorum dedi.

           Taekwondo Antrenörümüz Recep IŞIK ve Atletizm Antrenörümüz  Resul KÖSTEKÇİ İl Müdürümüze bu güzel yemek için , kamptaki sporcularımıza olan yakın ilgisi , malzeme , sunulan imkanlardan dolayı ve manevi desteği için teşekkür ettiler.

                                                                                                                                                                  

ATLETİZM DE DERECE YAPAN SPORCULARIMIZ:

Oğuzhan BENLİ             400 m                  Büyük Erkekler 1.

Mücahit MUTLU           Çekiç Atma         Genç Erkekler 1.

Anıl Kalaycı                     400 m                 Genç erkekler 3.

Erdem Öz                        3000 m               Genç Erkekler 3.

Mücahit Mutlu              Cirit Atma           Büyük Erkekler 3.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.