banner461
banner195

Kamu-Sen, İl Emniyet Müdürü Artunay’ı ziyaret etti

Kamu Sen temsilcisi Turgay Çetin ve Kamu-Sen’e bağlı temsilcilikler İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay’ı ziyaret etti.Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, Türk Haber Sen İl Temsilcisi...

Kamu-Sen, İl Emniyet Müdürü Artunay’ı ziyaret etti
17 Kasım 2016 Perşembe 11:00

banner143
banner134
Kamu Sen temsilcisi Turgay Çetin ve Kamu-Sen’e bağlı temsilcilikler İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay’ı ziyaret etti.
Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, Türk Haber Sen İl Temsilcisi Ercüment Tunç, Türk Büro Sen İl Temsilcisi Ömer Koç, Türk İmar Sen İl Temsilcisi Recep Kılıç, Türk Yerel Hizmet Sen İl Temsilcisi Metin Taşçı, Türk Diyanet Vakıf Sen İl Temsilcisi Kadir Gök, Türk Emekli Sen İl Temsilcisi Yavuz Soysaldı ve Türk Sağlık Sen Nevşehir Şube Başkan Yardımcısı Mahir Gölbaşı tarafından gerçekleştirilen ziyarette, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay´a yeni görevinde başarılar dilendi.
Kamu-Sen İl Temsilcisi Turgay Çetin, İl Emniyet Müdürü Artunay´a hayırlı olsun temennisinde bulundu. Çetin, Nevşehir için yapılacak olan çalışmalara sendika olarak her zaman destek olacaklarını belirtti.
Artunay da uyuşturucu ve suça sürüklenen çocuklar başta olmak üzere birçok konuda projeler yürütüleceğini ifade ederek, Nevşehir´de güzel hizmetler yapmak istediğini belirtti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.