banner461
banner195

Kamuoyundan Sır Gibi Saklanıyor

Kozturtaş’tan alınan payın yeniden değerlendirilmesi konusunda henüz tam bir karara varılamadı. Ya da herhangi bir karar alınmaşsa bile bu karar kamuoyundan sır gibi saklanmaya devam ediyor.

Kamuoyundan Sır Gibi Saklanıyor
25 Ekim 2014 Cumartesi 19:39

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Kozturtaş’tan alınan payın yeniden değerlendirilmesi konusunda henüz tam bir karara varılamadı. Ya da herhangi bir karar alınmaşsa bile bu karar kamuoyundan sır gibi saklanmaya devam ediyor.

Kozaklı ilçesinde bulunan Termal Otel, Motel, Sera, Havuz ve diğer kuruluşların kullandığı sıcak suyun temini konusunda il özel idaresi öncülüğünde kurulan Kozturtaş firması yetkili durumda.

Otel ve Motellerden kişi başına alınan 99.18 TL, Termal havuzlardan metre kare başına alınan 16.25 TL, Seralardan metre kare başına alınan 0.40 TL’nin yanında Okul, resmi daire, mesken ve işyerlerinin ısıtma bedelinden % 5 pay alınması kararlaştırılmıştı.

2000 Yılından beri uygulanan bu fiyat tarifesinin yeniden düzenlenmesi konusunda başlatılan çalışmaların sürdürüldüğü ancak şu ana kadar bu çalışmalardan bir sonuç elde edilemediği bilinmiyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.