banner461
banner195

Kan Bağışı Gülbahçe Önünde

Yılın geride kalan 5 aylık bölümünde geçtiğimiz yıla oranla daha fazla kan bağışı toplayan Kızılay Kan Merkezi Haziran ayı boyunca da kan bağış kampanyalarını sürdürecek.

Kan Bağışı Gülbahçe Önünde
10 Haziran 2014 Salı 19:54

banner143
banner134

 Kan Bağışı Gülbahçe Önünde

NEVŞEHİR(MHA) Yılın geride kalan 5 aylık bölümünde geçtiğimiz yıla oranla daha fazla kan bağışı toplayan Kızılay Kan Merkezi Haziran ayı boyunca da kan bağış kampanyalarını sürdürecek.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, 1868 Yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana tüm dünyanın en önemli yardım seferberliği olarak bilinen Türk Kızılay’ının 146. Kuruluş Yıldönümünün Nevşehir’de de kutlanacağını söyledi.

Kutlama etkinlikleri çerçevesinde Gülbahçe önüne bir çadır kurulacağını ve bu çadırda Kızılay’ın tarihini içeren fotoğrafların sergileneceği bir serginin açılacağını kaydeden Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, burada kan bağışı kampanyası düzenleneceğini, kan bağışında bulunanlara ise fidan hediye edileceğini dile getirdi.

Kızılay Çadırını okulların da ziyaret edeceğini ifade eden Gülen, Türk Kızılay’ının bu son derece anlamlı ve önemli etkinliğine tüm Nevşehirlileri katılmaya davet etti.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.