banner461

Kanal 7 Gece Gündüz Ekibi Kavak'ta

Türkücü Kürşat'ın kendine has sunumuyla her Cumartesi saat 22.40'da Kanal 7 ekranlarından izleyiciyle buluşan Gündüz-Gece programı, Nevşehir'in Kavak Kasabasında çekim yapıyor.

banner503
Kanal 7 Gece Gündüz Ekibi Kavak'ta
28 Nisan 2017 Cuma 18:54

banner143
banner134
Türkiye'nin dört bir yanını karış karış gezerek, Anadolu'nun eşsizi kültürel mirasını ekranlara taşıyan programda bu hafta Nevşehir'in tarihi ve kültürel değerleri tanıtılacak.

Nevşehir'in mert ve samimi insanlarının eşsiz sohbetiyle renklenecek programda, şehrin eşsiz lezzetleri, bağbozumu, türküleri, halk oyunları gibi kültürel mirasın yanı sıra eşsiz özelliklere sahip Kapadokya ile Kavak kasabası başta olmak üzere pek çok özel nokta Kanal 7 ekranlarından tüm Türkiye ile buluşacak.

Kanal 7 de yayınlanan Gündüz Gece programının çekimleri için Kavak kasabasına gelen sanatçı Kürşat ve yayın ekibi Belediye Başkanı Celal Yiğit'i ziyaret ettikten sonra soğuk hava depolarına geçerek çekimlerini yaptılar.

Yapmış olduğu çekimlerde Kavak kasabasında bulunan doğal soğuk hava depolarında çalışan limon işçileri ve Kavak Belediye Başkanı sayın Celal YİĞİT den depo ve depolanan limon hakında bilgi alarak çekimlerini gerçekleştirdi.


Foto: Hamit Resul Doğan


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yakup senel - 3 yıl önce
iyi