banner461

Kapadokya Havalimanı 5 ay kapalı kalacak

Nevşehir’de bulunan Kapadokya Havalimanı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle kapatıldı.

banner503
Kapadokya Havalimanı 5 ay kapalı kalacak
01 Mayıs 2017 Pazartesi 12:55

banner143
banner134
Nevşehir’de bulunan Kapadokya Havalimanı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle kapatıldı.
Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden bir tanesi olan Kapadokya bölgesinde bulunan Kapadokya Havalimanı pistte yapılacak olan yenileme çalışmaları nedeniyle bugünden itibaren kapatıldı. Havalimanında yapılacak olan çalışmaların 6 ay boyunca devam edeceği öğrenilirken, pistin tamamlanması ile birlikte 30 Eylül tarihinde havalimanı yeniden hizmete açılacak.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mustafa - 3 yıl önce
30 eylülde açılan havaalanı kimin işine yarayacak. Sezon bittikten sonra bu havalimanı kime hitap edecek.
Avatar
Harun - 3 yıl önce
Havaalanının bu kadar uzun bir tadilata ihtiyacı var mı? Ankara, İstanbuldaki her gün kat kat fazla uçağın kalktığı havaalanları bile bu kadar uzun tadilat görmüyor. Bu kadar uzun tadilattan sonra sezon biter. Acaba tadilat adıyla başka illerin, başka havaalanlarının yararı mı gözetiliyor? Özellikle milletvekillerinin bu konuya eğilmelerini isterim.
Avatar
Elena - 3 yıl önce
Bakim onarim icin havaalani kapatildigi nerede gorulmus. Dupeduz akil tutulmasi. Turizme vurulmus darbe. Ustelik 6 ay. Nevsehiri gelistireceklerine varolan piste yeni pist ekleyeceklerine olani da kapatiyorlar. Ne deyim. Allah akil fikir versin. Nevsehir li vatandaslara da sabir versin.