banner461

Kapadokya Havalimanı-Gülşehir-Avanos Sıcak Asfalt Oluyor

Pist yenileme çalışmaları devam eden Nevşehir Kapadokya Havalimanında Gülşehir-Avanos Sıcak Asfalt Oluyor.

banner503
Kapadokya Havalimanı-Gülşehir-Avanos Sıcak Asfalt Oluyor
13 Temmuz 2017 Perşembe 16:14

banner143
banner134
Konu hakkında açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider; "Nevşehir’e hizmet aşkıyla çıktığımız yolda vaatlerimizi teker teker yerine getirmenin mutluluğunu yaşarken şehrimizin ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan kalkınması için gayret göstermeye devam ediyoruz." dedi.

Gizligider açıklamasında şunları iffade etti;

Seçim öncesi müjdesini verdiğimiz Havalimanı yolumuz sene sonuna kadar tamamlanmış olacak. Toplam 13 km uzunluğunda, proje bedeli 6,851.000 TL olan ve yapımına 22.05.2017 tarihinde başlanarak 2017 yılı sonuna kadar bitirilecek olan sıcak asfaltımız Havalimanı ile Gülşehir arasında konforlu seyahat imkanı sağlayacak. Yine seçim döneminde sözünü verdiğimiz Gülşehir – Avanos yolunun da yakın zamanda yapımına başlanacak. Proje bedeli 7,300.000 TL ve 24 km olan sıcak asfaltımızın ihalesi Nisan ayında yapıldı. İhale onay süreci tamamlandığında imalatına başlanacak olan yolumuz da inşallah 2017 yılı sonuna kadar hemşehrilerimizin hizmetine girecek.

Nevşehir’in her alanda kalkınması için gayretlerimizin devam edeceğini hatırlatırken yapımına başlanan Havalimanı yolu ile kısa süre sonra başlanacak olan Gülşehir – Avanos yolunun şimdiden şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.