banner461

Kapadokya Masterler Yaz Okulunun Hedefi Büyük

Nevşehir’de Kapadokya Masterler Yaz Okulu faaliyetini aralıksız sürdürüyor.

banner503
Kapadokya Masterler Yaz Okulunun Hedefi Büyük
20 Ağustos 2015 Perşembe 13:40

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Kapadokya Masterler Yaz Okulu faaliyetini aralıksız sürdürüyor.

İlimiz spor kamuoyunun yakından tandığı Ramazan Başbuğ’un antrenörlüğünde Ağustos ayı başından itibaren faaliyete geçen Nevşehir Kapadokya Masterler Futbol Yaz Okuluna yaklaşık 50 dolayında sporcu katılıyor.

2002-2008 Doğumlu spyorcuların yer aldığı Nevşehir Kapadokya Masterler Futbol Yaz Okulunun okullar açılıncaya dek devam edeceğini belirten Antrenör Ramazan Başbuğ, okulların açılmasının ardından ise hafta sonları iki gün süreyle etkinliğin sürdürüleceğini belirtti.

Kendisinin Çat Gençlik Spor’un Sprotif Direktörlüğüne getirildiğine dikkat çeken Başbuğ, düzenlenen yaz okulundaki yetenekli sporcuların Çat Gençlik Spor alt yapısına da kazandırılacağını, Galatasaray Kulübünün illerde düzenlediği futbol okulları kapsamına da yaz okulunda bulunan Sporcuların dahil edileceğini de dile getirdi.

Yaz okuluna desteklerinden dolayı Çat Kasabası Belediye Başkanı Kamil Duru ile Göreme Belediye Spor Kulübü Başkanı Ali Erdoğan’a teşekkür eden Antrenör Ramazan Başbuğ, en önemli hedeflerinin Akademik Lig’de oynamak olduğunu da sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.