banner461

Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği Gazetecilerle Kahvaltıda Buluştu

Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Başkanı Yakup Dinler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla il genelinde yerel ve yaygın basın kuruluşlarında görev yapan gazetecilerle kahvaltı programında bir araya geldi.

Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği Gazetecilerle Kahvaltıda Buluştu
10 Ocak 2016 Pazar 15:46

banner143
KAPTİD'ten 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Daveti
İlgili Galeriye Git
banner134

Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Başkanı Yakup Dinler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla il genelinde yerel ve yaygın basın kuruluşlarında görev yapan gazetecilerle Dinler Hotels - Ürgüp'te düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Nevşehir'in 3 Basın STK'sı olan KAPİMED, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti ve Kapadokya Gazeteciler Cemiyetin'den toplam 25 Basın Mensubu , FİB Haber.Com'un da katılımı ile KAPTİD Yönetiminden Yakup Dinler, Cengiz Uzgören ve Ragıp Özaltın katıldığı davet çok samimi bir ortamda gerçekleştirildi ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.


KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, tüm basın mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayarak, "Nevşehir'de basın mensupları doğru, tarafsız haberleri kamuoyuna duyurma, halkı bilgilendirme görevini bütün zorluklarına karşın fedakarca çalışmalarıyla başarılı bir biçimde yerine getiriyorlar.

Biz turizmcilerde basın mensuplarıyla işbirliği halinde bölgemizin turizmdeki durumunu, sorunlarını, çözüm yollarını, güzellikleri, sıkıntıları ülke ve il gündemine taşıyoruz. Basınımız kamuoyunun aydınlanması noktasında ve sorunların gündeme taşınmasında önemli bir rol üstlenmektedir." dedi.

Basının önemine vurgu yapan Dinler, şunları söyledi: "Basın mensuplarımız gerek kamuoyunun aydınlanması gerekse bilgi sahibi olma noktasında çok büyük bir görevi ifa etmektedirler. İlimizde görev yapan basın mensuplarımız her türlü koşulda her gün halkımız daha çok haber okusun ve daha çok bilgi sahibi olsun diye çalışıyorlar. Kendilerini bu özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum ve bu önemli günlerini tekrar kutluyorum."dedi.

KAPTİD Başkanı Yakup Dinler kahvaltı sonrası yaptığı açıklamasında;" Bu vesile ile tekrar KAPTİD olarak tüm Basın Mensuplarının Gazeteciler Gününü kutlar, tüm katılımcılara davetimizi kabul edip geldikleri için çok teşekkür ederiz.İnşallah bu artık gelenekselleşir temennisinde bulundu."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.