banner461
banner195

Kapadokya TV Yeni Binasında

Kapadokya TV yeni binasında yayına başladı. Bölgenin en kaliteli yerel televizyonu Kapadokya TV 2000 Evler Mahallesi TOKİ İş Merkezi No:16'da bulunan 3 katlı bir binada yayın hayatını sürdürecek.

Kapadokya TV Yeni Binasında
27 Ocak 2014 Pazartesi 21:36

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya TV yeni binasında yayına başladı. Bölgenin en kaliteli yerel televizyonu Kapadokya TV 2000 Evler Mahallesi TOKİ İş Merkezi No:16'da bulunan 3 katlı bir binada yayın hayatını sürdürecek.

Çok geniş ölçekli bir stüdyoda yayınlarına devam edecek olan Kapadokya TV bir süre sonra uydu yayınlarına da başlayacak. Son yıllarda yaptığı başarılı yapımlar nedeniyle çeşitli ödüllere layık görülen Kapadokya TV'nin yeni ve donanımlı bina ve stüdyolarla bu başarısını daha da artıracağa benziyor. 

Türkiye Tanıtma Platformu'nun "Yılın En Başarılı Yerel Televizyonu", Büyük Anadolu Birliği'nin ise "Yılın En Başarılı Yerel Belgeseli" ödüllerini 2013 yılında alan kurum, yerel seçimler öncesinde de birçok yeni programa start verdi. 
Bölgenin en kaliteli televizyonu Kapadokya TV'de önümüzdeki günlerde başlayacak yeni programlarla çokça konuşulacağa benziyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.