banner461
banner195

Kapadokya’nın Kaşifi Ali Hoca

Memur-Sen’e bağlı Diyanet-Sen’in Başkanı tam bir Kapadokya ve Fotoğraf meraklısı.

 Kapadokya’nın Kaşifi Ali Hoca
14 Kasım 2014 Cuma 16:40

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen’e bağlı Diyanet-Sen’in Başkanı tam bir Kapadokya ve Fotoğraf meraklısı.
Yıllardır İl Müftülüğündeki görevinin yanında Sendikacılık hayatında da başarılı bir dönem geçiren Diyanetsen Nevşehir İl Temsilcisi Ali Aydemir, manevi kişiliğinin yanında aynı zamanda sosyal ve kültürel yönüyle de günümüz din adamlarına güzel bir örnek.
Günümüz teknolojisinden yararlanmayı bilen, Kapadokya gibi dünya harikası bir doğaya duyarsız kalmayan Diyanetsen Nevşehir İl Temsilcisi Ali Aydemir, ilimizdeki din görevlileri arasında Kapadokya’yı en iyi tanıyanların başında. Aydemir, işten kalan vaktinde zaman zaman ailesiyle birlikte Kapadokya keşfine durmaksızın devam ediyor.
Bir elinde fotoğraf makinesi, bir elinde bastonu, belinde çantasıyla diyar diyar Kapadokya bölgesini gezen Diyanetsen Nevşehir İl Temsilcisi Ali Hoca, Kapadokya bölgesinin en önemli kaşiflerinden biri.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali Aydemir - 3 yıl önce
i̇ltifat etmişsiniz çok teşekkür ederim.bölgemiz dünyada tek,güneşi ,kumsalı, yeşilliği heryerde bulursunuz ama burası başka yerde yok.burası aynanın öbür tarafı,tefekkürün,huzurun adıdır kapadokya
Avatar
eeee - 3 yıl önce
hoca o kafandaki şapka için ne hocalar ne hocalar ama biz laylaylom ne kadar garib deyilmi
Avatar
Arifhan - 3 yıl önce
Hocam cemaatiniz olarak çok namaz kıldık. Kişiliğiniz güler yüzünüz gerçektenn örnek olmalı birçok imam arkadaşa Allah a huzurunuzu daim etsin...
Avatar
göreli albay - 3 yıl önce
boş ver hocam gez. çok gezenmi bilir çok yaşayanmı.helalin var hocam.selamlar.
Avatar
sevban - 3 yıl önce
Eli boş gonlu hoş biz niye gidemiyoruz.
Avatar
göreli albay kılıç - 3 yıl önce
sende gez tutanmı var
Avatar
Ali Aydemir - 3 yıl önce
eeee rumuzlu arkadaş kim olduğunu bilmiyorum inandığın hayatına hakimse bu üslup yanlış değilse onuda bilemiyorum.sevban kardeşim ilmi bir çalışmanızdan dolayı mı (!) 24 saatlik zaman diliminde boş vaktiniz yok haftalık tv ye ayırdığın saatlerden 2 saati gezmeye ayırırsan mutlu olduğunu hissedersin.