banner461
banner195

KAPEM’de 24.Eğitim Dönemi Başladı

Nevşehir’de 2005 yılından beri örgün eğitimin en önemli kurumlarından biri konumuna gelen Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi(KAPEM)’de, 24. eğitim dönemi başladı.

KAPEM’de 24.Eğitim Dönemi Başladı
20 Mayıs 2013 Pazartesi 12:58

banner143
banner134
11 kişilik uzman bir eğitimci kadrosunun başkanlığında Kadın Üst Giysileri Dikimi, Ceyiz Ürünleri Hazırlama, Elde Kurdele İşi,Kadın Giysileri Kalıp Hazırlama, Pratik İngilizce İlk Kademe, Arapça İlk Kademe,  Bilgisayar İşletmenliği ve Operatörlüğü   ile  eğitilebilir zihinsel engellilere yönelik olarak da Kumaş Abajur Yapımına yönelik kursların düzenlendiği 24. Eğitim döneminde 400 e yakın kişi eğitime katılıyor.

 

Atatürk Bulvarı üzerindeki Bilgisayar Eğitim Merkezi, Kadın Çalışmaları ve Eğitim Merkezi(KAÇEM)’in Belediye Caddesi’ndeki ana merkezi  ile  Cevher Dudayev Mahallesi, 2000 Evler Mahallesi ve Mehmet Akif  Ersoy Mahallesi’ndeki Kadın Eğitim Birimlerinde gerçekleştirilecek 24. Eğitim döneminde , 4 ay süre ile devam edecek eğitim kurslarının bitiminden sonra yapılacak sınavda başarılı olan kursiyerlere,   başarılı olan kursiyerlere sertifika verilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.