banner461
banner195

KAPİMED Başkanı Sağlamdin ‘’ AGD Başkanı Nevşehir’den Özürdilesin’’

Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyet Yönetimi AGD Başkanına sert tepki gösterdi.

KAPİMED Başkanı Sağlamdin ‘’ AGD Başkanı Nevşehir’den Özürdilesin’’
01 Haziran 2015 Pazartesi 20:52

banner143
banner134

 Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyet Yönetimi AGD Başkanına sert tepki gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ve Nevşehir için son derece talihsiz bir açıklamada bulunarak Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde fuhuşların olduğunu, alkol ve madde bağımlılığı olduğunu hatta bahar şenliklerinde konserlerin verilmemesi gerektiğini söyleyen Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Abdurrahim Doğru’ya KAPİMED sert tepki gösterdi.

KAPİMED Yönetim Kurulu ve üyeleri adına açıklamada bulunan KAPİMED Başkanı Coşkun Sağlamdin Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Abdurrahim Doğru’ya madem öyle üniversitede ki görevinden istifa etsene diye konuştu.

Sağlamdin, ‘’ Sözde Anadolu Gençlik Derneğini savunan şahıs ne yazık ki üniversitede memur olarak görev yapmaktadır. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde fuhuş olduğunu, alkol ve madde bağımlılığı olduğunu söyleyen o kişi madem öyle üniversitede ki görevinden istifa etmeli. Madem orada fuhuş oluyor alkoller tüketiliyor sen o zaman neden orada çalışıyorsun. O zaman devlet dairelerinde görev yapan her memur bir dernek kursun ve ilin mülki amirini istifaya davet etsin. Görev yaptığı yerde ki amiri istifaya davet etsin. Yetmezmiş gibi birde milletvekillerini istifaya davet etsin. Sayın AGD başkanı sen kimsin ki Nevşehir’in Valisini istifaya davet ediyorsun? Sen kimsin ki Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörünü istifaya davet ediyorsun.

Kimsenin Nevşehir’i kötülemeye, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesini kötülemeye hakkı yoktur. Unutulmamalıdır ki kişiler gelip geçici ancak kurumlar kalıcıdır.

Şimdi KAPİMED Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak diyoruz ki AGD Başkanı öncelikle Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde öğrenim gören öğrencilerden özür dilemeli. Sonra çıkıp tüm Nevşehir halkından özür dilemeli.

Bu memleket sahipsiz değil. Hiç kimse bir başına çıkıp Valimizi, Rektörümüzü istifaya davet edemez. Buradan tüm sivil toplum kuruluşlarını ve siyasi partileri de Nevşehir’e sahip çıkmaya, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesine sahip çıkmaya davet ediyoruz. Kamu oyuna saygılarımızla’’ diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NEVSEHİRLİ - 3 yıl önce
baskasi konusmasi gereki̇rken tepki̇ vermesi̇ gereki̇rken kapi̇med gi̇bi̇ yeni̇ kurulan bi̇r cemi̇yet boyle ses geti̇ren açiklama i̇çi̇n tebi̇rk ve teşekkür edi̇yoruz
Avatar
he sana kaldı - 3 yıl önce
bir sen eksiktin zaten gündemde,tam olduk