banner461
banner195

KAPİMED’den Gazeteci Muammer Başer’e Ziyaret

Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi NGC eski Başkanı Muammer Başer’i ziyaret etti.

 KAPİMED’den Gazeteci Muammer Başer’e Ziyaret
07 Ocak 2015 Çarşamba 19:13

banner143
banner134
Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi NGC eski Başkanı Muammer Başer’i ziyaret etti.

KAPİMED Yönetim Kurulu, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti eski başkanı Muammer Başer’i ziyaret etti. KAPİMED Başkanı Coşkun Sağlamdin burada Başer’e bu cemiyeti neden kurduklarını, bundan sonra ne gibi çalışmalarda bulunacaklarını anlattı. Sağlamdin, ‘’ Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti’ni kurmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Biz KAPİMED olarak sahipsiz bırakılan gazeteci arkadaşlarımızın, ağabeylerimizin sonuna kadar haklarını savunacağımızdan kimsenin en küçük şüphesi olmasın. Gazeteci olmayıp da gazeteci meslektaşlarımıza hakaret eden bazı kimseleri asla içimizde barındırmayıp onlara karşı hukuki yollardan mücadelemizi sonuna kadar devam edeceğiz. Biz Nevşehir’e yeni bir nefes olmak için bir araya geldik. Sadece Nevşehir Merkezin sesi olmayacağız. Biz Nevşehir il Merkezi ile, yedi ilçemiz ile beldelerimiz ile tam anlamıyla Nevşehir’in sesi olacağımızdan kimsenin en küçük şüphesi olmasın’’ diye konuştu.

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti eski Başkanı Muammer Başer ise ziyaretlerinden dolayı KAPİMED Yönetimine teşekkür etti. Başer, ‘’ Aslında bu cemiyet ile siz güzel bir birlikteliğe imza atmışınız. Bugüne kadar bir araya gelemeyen internet medyasını bir çatı altında toplamışınız. Bu yeni oluşumuzda sizlere başarılar diliyorum. Bizlerde bir ağabey olarak her zaman destekçiniz olacağımızdan şüpheniz olmasın. Cemiyetiniz sizlere ve Nevşehir’e hayırlı olsun’’ şeklinde konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.