banner461
banner195

KAPTİD Başkanı Dinler Turizm İl Müdürü Birsöz’e Veryansın Etti

Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği Başkanı Yakup Dinler sosyal medya hesabından Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Velettin Birsöz’e isyan etti.Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Başkanı...

KAPTİD Başkanı Dinler Turizm İl Müdürü Birsöz’e Veryansın Etti
23 Mart 2016 Çarşamba 09:08

banner143
banner134
Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği Başkanı Yakup Dinler sosyal medya hesabından Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Velettin Birsöz’e isyan etti.
Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Başkanı Yakup Dinler, sosyal medya hesabından İl Kültür ve Turizm Müdürü Velettin Birsöz’e, 1996 yılından beri görevde olduğu Nevşehir’e tek bir şey yapmamasını ileri sürerek isyan etti. KAPTİD Başkanı Dinler sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Turizm’inin en büyük kamburu, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nü 20 yıldır işgal eden Velettin Birsöz’dür! 40 defa görevden alınmış, tayini çıkmış olmasına ve bu sefer kesin gitti denmiş olmasına rağmen hala o koltuğu işgal etmeye devam etmektedir. ARTIK YETER VELETTİN! Hiç bir fonksiyonun ve saygınlığın kalmadı Kapadokya’da. Bırak koltuğu, adabınla emekliliğini yaşa... 1996’dan bu yana Kapadokya’da sürdürdüğün saltanatı Sultan Süleyman bile sürmemiştir. Bu memlekete faydalı 1 hamlen bile yok, artık yeter! Bir kurum nasıl itibarsızlaştırılır bunun en büyük örneğisin Velettin Birsöz! Sayende Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü saygınlığı 0!” sözleriyle Kültür ve Turizm Müdürü Velettin Birsöz’ü eleştirdi.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.