banner461
banner195

Karapınar Yolunda Sona Gelindi! - Video İzle-

Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabası girişinde yol genişletme ve ıslah çalışması ile sıcak asfalt yol projesinde sona yaklaşıldı. 

14 Mayıs 2018 Pazartesi 18:47

banner143
banner134

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Savaş Benli beraberinde Karapınar Belediye Başkanı Mustafa Tiftik ile birlikte Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabası girişinde devam eden çalışmalarını yerinde inceledi.

Çalışmalara ilişkin açıklamada bulunan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Benli; "Acıgöl D.Y Karapınar Kasabası arası 2 km uzunluğunda 9 metre genişliğinde 900.000,00 TL yaklaşık maliyetli yol genişletme ve ıslah çalışması asfalt yol projesinde sona yaklaşıldı." dedi.. 

BAŞKAN TİFTİK TEŞEKKÜR ETTİ !

Buradan bu vesile ile Karapınar Kasabamız yol genişleme ve asfalt çalişmalarında emeği geçen  ; Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreterimiz Savaş Benli, İl Genel Meclis Başkanımız Süleyman Özgün, , AK Parti  İl Başkanimiz Sayın M.Rauf Yanar'a, AK Parti Merkez ilçe başkanimiz Edip Avşar'a, Nevşehir Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider'e kasabama vermiş olduklari desteklerden dolayı şahsım ve kasaba halkım adına teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim ." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.