banner461
banner195

Karataş “Çok Duygulandım”

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, 3 Aralık dünya engelliler günü nedeniyle düzenlenen programdan oldukça duygulandığını belirtti.

Karataş “Çok Duygulandım”
04 Aralık 2015 Cuma 12:56

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, 3 Aralık dünya engelliler günü nedeniyle düzenlenen programdan oldukça duygulandığını belirtti.

Karataş değerlendirmesinde; “3 Aralık dünya engelliler günü nedeniyle Nevşehir Kapadokya kültür ve sanat merkezinde düzenlenen etkinliğe iştirak edip program süreci boyunca salondaki engelli vatandaşlarımızın sevinci mutluluğu beni çok duygulandırmıştır. Engellilere hizmet etmek sabır gerektirir ve Allah katında mükafatı büyüktür. Onlar bu milletin bütünü parçaları ve sosyal hayatta onları rahat ettirmek için hepimize görev düşmekte, anayasal olarak da bir haktır. Bu vesileyle programda emeği geçenlere  çok teşekkür eder tüm engellilere mutlu yarınlar dilerim. Ayrıca Şehrimizde engelliler için yeni düzenlemeler ve organizasyonlar yapılması gerektiğini düşünüyorum” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.