banner461
banner195

Kardelen Anaokulu Güçlenen Kadrosu İle Yoğun İlgi Görüyor

Kardelen Anaokulu, kadrosuna kattığı tecrübeli öğretmenler ile minik kardelenler yeni eğitim öğretim yılında kardelen anasınıfların da buluşuyor.

Kardelen Anaokulu Güçlenen Kadrosu İle Yoğun İlgi Görüyor
10 Eylül 2016 Cumartesi 12:05

banner143
banner134
Geleceğin dahilerini, mucitlerini ve liderlerini yetiştiren Kardelen Anaokulları, modern binası ve tecrübeli öğretmenleri ile yeni eğitim öğretim yılına hazır. 2016-2017 yılında kadrosuna kattığı alanında uzman ve tecrübeli öğretmenleri Pakize Sibel AKALIN ve Zehra ÜNLÜ ile Kardelen Anaokulları çocuklarınızın eğitimi için büyük bir fırsat.
Pakize Sibel AKALIN Kimdir ?
1964 Afyon doğumlu olan AKALIN ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Afyonda çeşitli okullarda tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi çocuk gelişimi bölümünü bitirdi. Narlıdere de 5 yıl , Kütahya Bilgiören Anaokulunda 2 yıl, Kütahya Dumlupınar Koleji Anaokulunda 4 yıl ve Özel TED Kolejinde 3 yıl olmak üzere toplamda 14 yılı aşkın bir çalışma hayatının ardından tecrübelerini aktarmak ve geleceğin liderlerini yetiştirmek üzere bu yıl Kardelen Ailesine katılmıştır.
Zehra ÜNLÜ Kimdir ?
1983 Nevşehir Hacıbektaş doğumlu olan ÜNLÜ, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Nevşehir de tamamlamasının ardından Anadolu Üniversitesi okul öncesi öğretmenliğini tamamladı. Pedagojik anlamda aldığı eğitimlerle alanında uzman olan ÜNLÜ 2002 yılından beri çeşitli kurumlarında mesleğini icra etmiştir. Sahip olduğu tecrübeleri aktarmak üzere Kardelen Ailesine 2016-2017 eğitim öğretim döneminde katılmıştır.
Neden Kardelen Anaokulları ?
Kardelen Anaokullarında çocukların gelişim düzeylerine göre özel olarak tasarlanmış sınıflar ve oyun odalarında, alanlarında uzman, özellikle bu yaş grubu çocukların gelişimleri konusunda pedagojik eğitim almış öğretmenlerce sosyal, duygusal, zihinsel ve fiziksel gelişimleri destekleyen programlar uygulanıyor. Bunun yanında yine alanında uzman ve tecrübeli branş ve sınıf öğretmenleri ile sanat, spor, bilim-teknik alanlarında öğrencilerin yaşına uygun eğitimler veriliyor. Verilen eğitimler ile çocuklarınızın her türlü gelişimsel alanı destekleniyor.
Kardelen Anaokullarında Verilen Eğitimler
Almanca, bilişim teknolojileri, drama, Fen ve doğa, görsel sanatlar, İngilizce, karakter eğitimi, modern dans, müzik, satranç ve daha birçok uygulamalı dersler ile öğrencilerin her türlü gelişimsel alanı desteklenmektedir.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.