banner461
banner195

Kardelen Koleji Öğretmenleri ve Personelleri İş Güvenliği Eğitiminde

Kardelen Eğitim Kurumları öğretmenlerine ve personellerine referance grup işbirliğinde iş güvenliği eğitimi verildi.

Kardelen Koleji Öğretmenleri ve Personelleri İş Güvenliği Eğitiminde
09 Eylül 2016 Cuma 11:40

banner143
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları öğretmenlerine ve personellerine referance grup işbirliğinde iş güvenliği uzmanı Tuğba ATICI tarafından iş güvenliği eğitimi verildi.
Eğitim öğretimdeki kalitesinin yanında iş güvenliğinde de kaliteden ödün vermeyen Kardelen Eğitim Kurumları bu kapsamda tüm çalışanlarına iş güvenliği uzmanları işbirliğindeki eğitimlerine devam ediyor.
Kardelen Eğitim Kurumları konferans salonunda düzenli olarak iş güvenliği eğitimine katılan öğretmenler ve personeller oluşabilecek riskler, kazalar ve bu risklerin yönetimi konusunda detaylı bir eğitime katılıyorlar. Yangın, sel gibi doğal afetlerin yanında her türlü oluşabilecek kazalar karşısında alınabilecek önlemler ve yapılması gerekenler hakkında eğitim alan öğretmenler ve personeller ardından yapılan sınavlar ile yeterlilikleri ölçülüyor. Eksik oldukları konular üzerine tekrar eğitimler ve çalışmalar ile süreç devam ediyor.
Nevşehir’in eğitimde 22 yıllık en büyük tecrübesi olan Kardelen Eğitim Kurumları bu tecrübesiyle eğitimdeki kalitesinin yanında iş güvenliğinde de kalitesini koruyor. Ailelerin büyük bir özveriyle gözleri gibi bakıp büyüttükleri çocuklarını, iç rahatlığıyla tecrübeli ellere bırakabildiği bir eğitim kurumu olmayı başaran Kardelen Eğitim Kurumları hem başarılı hem de güvenli bir eğitim kurumu olarak eğitimdeki öncülüğüne devam ediyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.