banner461
banner195

Kardelen Koleji Okul İdarecileri Nevşehir Valisi Ceylan'ı Ziyaret Etti

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı, Anadolu ve Fen Lisesi Müdür Vekili Mehtap Kulaç Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan'ı ziyaret etti.

Kardelen Koleji Okul İdarecileri Nevşehir Valisi Ceylan'ı Ziyaret Etti
29 Mayıs 2013 Çarşamba 11:01

banner143
banner134
Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı, Anadolu ve Fen Lisesi Müdür Vekili Mehtap Kulaç, 3 Mayıs 2013 tarihli Bakanlar Kurulu kararı ile Nevşehir Valisi olarak atanana Mehmet Ceylan'ı makamında ziyaret etti. Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ziyarette yaptığı konuşmada Kardelen Koleji hakkında bilgiler verdi. Kaplan, '' Sayın Valim ilk olarak yeni görevinizde sizlere Kardelen Koleji olarak başarılar diliyoruz. Özel Kardelen Koleji Nevşehir'in ilk özel eğitim kurumu olarak Nevşehir'in başarı çıtasını her geçen yıl artıran bir okul olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kardelen Koleji olarak ÖYSM tarafından son on yılın Nevşehir birincisi okul olarak açıklandık. Tabi bunlar da bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Biz Özel Kardelen Koleji olarak sizlere yeniden yeni görevinizde başarılar dileriz''diye konuştu.

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ise yaptığı konuşmada Özel Kardelen Koleji okul idarecilerine teşekkür etti. Vali Ceylan, Nevşehir'de geçtiğimiz hafta göreve başlamış olmaktan dolayı son derece mutluyum. Nevşehir yakından tanıdığım bir il. Nevşehir için hep birlikte güzel işler yapacağımızdan en küçük bir şüphem yok dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.