banner461
banner195

Kardelen Koleji Resim Sergisi Nevşehir Valisi Savaş Tarafından Açıldı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji öğrencileri tarafından2012–2013 Eğitim Öğretim yılı 1. dönem sonu sergisi Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam merkezinde Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş tarafından açıldı.

Kardelen Koleji Resim Sergisi Nevşehir Valisi Savaş Tarafından Açıldı
23 Ocak 2013 Çarşamba 12:41

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji öğrencileri tarafından hazırlanan ‘’Karma Resim Sergisi’nin açılışına Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Dursun Ertuğrul, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ademoğlu, Nevşehir Belediye Başkan Vekili ve Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe, İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, İl Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Özel Kardelen Koleji öğrencileri tarafından ‘’Karma Resim Sergisi’’ açılışı öncesinde resim sergisi konusunda Özel Kardelen Koleji Görsel Sanatlar Öğretmenleri Handan Özkan ve Meltem Özikinci tarafından davetlileri resim sergisi konusunda bilgiler verildi. Özel Kardelen Koleji öğrencileri tarafından bir dönem boyu yapılan çalışmaların sergilendiği resim sergisi daha sonra Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, İl Jandarma alay komutanı Kıdemli Jandarma Albay Dursun Ertuğrul, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ademoğlu ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel birlikte yaptılar.

 

Forum Kapadokya Alışveriş Merkezinde açılan Özel Kardelen Koleji sergisini Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ademoğlu, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Dursun Ertuğrul, İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel ve beraberindekiler resimleri tek tek gezerek öğrencilerden yapmış oldukları resimler konusunda bilgiler aldılar.

 

Özel Kardelen Koleji öğrencileri ise Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’a, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ademoğlu’na, İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Dursun Ertuğrul’a ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel’e kendilerinin yapmış oldukları resimlerden hediye ettiler.

 

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi'nde açılan ''Karma Resim Sergisi''nde öğrenciler tarafından karakalem çalışmaları, hat sanatı çalışmaları, artık malzemelerden üç boyutlu lamba, pozitif ve negatif resimler, tual çalışmaları, çini desen örnekleri ve kabartma Türk bayrağı resimleri sergileniyor. Özel Kardelen Koleji ''Karma Resim Sergisi'' 5 gün boyunca Forum Kapadokya A.V.M. de gezilebilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.