banner461
banner195

Kardelen Kolejinden Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Ademoğlu’na Ziyaret

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Bozkurt ve Okul Aile Birliği üyeleri Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ademoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Kardelen Kolejinden Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Ademoğlu’na Ziyaret
20 Şubat 2013 Çarşamba 11:46

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan burada yaptığı açıklamada şunları kaydetti. '' Özel Kardelen Koleji olarak bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Özel Kardelen Koleji olarak öncelikle bizlere vermiş olduğunuz destekler için teşekkür ediyorum. Özel Kardelen Koleji olarak gerek Türkiye'de gerekse ilimizde bir çok sayısız başarılar elde ettik. Bundan sonrada bu başarılarımız her geçen yıl artarak devam edecektir. Kardelen Koleji olarak bugüne kadar bizlerin yapmış olduğu çeşitli faaliyetlere katıldığınız için teşekkür ediyorum''diye konuştu.

 

Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Bozkurt ise Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ademoğlu'na okul aile birliği olarak yapılan çalışmalar konusunda bilgiler verdi.

 

Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ademoğlu ise yaptığı açıklamada Özel Kardelen Koleji'ni çeşitli basın yayın organları aracılığı ile takip ettiğini söyledi. Ademoğlu, '' Özel Kardelen Koleji olarak bizleri ziyaret etmenizden dolayı son derece mutlu oldum. Kardelen Koleji'ni haberlerden takip ediyorum ve çalışmalarınızı son derece başarılı buluyorum. Bundan sonrada Kardelen Koleji'ne başarılar diliyorum''dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.