banner461
banner195

Kavak'ta Parke Taş Yenilemeleri Tamamlandı

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Kavak Kasabasının değişik mahallerinde kilit parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarına aralıksız devam ediliyor.

Kavak'ta Parke Taş Yenilemeleri Tamamlandı
07 Kasım 2017 Salı 09:16

banner143
banner134
Nevşehir merkez ilçeye bağlı Kavak Kasabasının değişik mahallerinde kilit parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarına aralıksız devam ediliyor. Programlı bir şekilde gerçekleştirilmekte olan çalışmalar dahilinde, sokak ve meydanlarında kilit parke taşı ve bordür taşı döşeme çalışmalarında sona gelindi.

Çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, “Soğuk, kar ve yağışlar tam anlamıyla bastırmadan önce biraz daha fazla kilit parke ve bordür taşı döşeyebilmek için ekiplerimiz durmaksızın çalışmalarını canla başla sürdürüyorlar. Bir kaç mahallemizde eş zamanlı olarak kilit parke taşı ve bordür taşı döşeme çalışmalarımız bitti. Kasabamızın sokak ve meydanlarında şu ana kadar 14.000 m2 lik kilit parke taşı ve bordür taşı yenileme çalışması yaptık.  Amacımız Vatandaşlarımızla çamur ve toz arasındaki teması en aza indirgemek. Kasabamızı daha yaşanabilir ve modern bir kent haline getirmek için  elimizin değmediği, hizmetin girmediği yer kalmaması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Kasabamıza  eksiksiz hizmet sunabilmek için  ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sosyal, Kültürel ve Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışıyor. Vatandaşlarımızın daha üst düzeyde yaşamlarını sürdürebilmeleri için çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam edecek” dedi.
Yapılan çalışmalar için Kavak kasabası vatandaşları Başkan YİĞİT’ e teşekkür etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.