banner461
banner195

“Kayıt Dışı ve İşsizlikte İyi Durumdayız”

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba, Nevşehir’in kayıt dışı ve işsizlikte Türkiye’nin bir çok ilinden daha iyi bir konumda olduğunu dile getirdi.

“Kayıt Dışı ve İşsizlikte İyi Durumdayız”
30 Haziran 2015 Salı 13:11

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba, Nevşehir’in kayıt dışı ve işsizlikte Türkiye’nin bir çok ilinden daha iyi bir konumda olduğunu dile getirdi.

Kayıt dışı ve işsizlikle mücadele konusunda Ticaret ve Sanayi odası, Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik Başkanlığı ve Basının da olumlu yönde teşvik edici olabileceğine dikkat çeken SGK İl Müdürü Yıkarbaba, “Nevşehirimiz bir çok ile nazaran hem SGK Primi ödeme konusunda, hem de borcunu ödeme konusunda oldukça iyi durumda. Hatta kayıt dışı ve işsizlikte de iyi durumdayız. Bu konuda Ticaret ve Sanayi odamızın, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığımızın hatta basınımızın olumlu yönde teşvik edici olması gerekiyor. Yakın zamanda yapılan borçların yeniden yapılandırılması konusunda da Nevşehir bir çok ilden daha iyi durumda idi. Bu hassasiyetlerinden dolayı ilimizdeki işverenlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.