banner461
banner195

Kaymakam Balcı'dan Ürgüp Ticaret Odasına Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Ürgüp Ticaret Odası yönetim kurulu ilçe Kaymakamı Alper Balcı’yı makamında ziyaret etmişti bu nedenle ilçe Kaymakamı Alper Balcı da Ticaret ve Sanayi Odasına iadeyi ziyarette bulundu. Kaymakam Alper Balcı oda başkanı Ahmet Aydın dan oda çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Balcı'dan Ürgüp Ticaret Odasına Ziyaret
26 Kasım 2014 Çarşamba 10:28

banner143
banner134

 Geçtiğimiz günlerde Ürgüp Ticaret Odası yönetim kurulu ilçe Kaymakamı Alper Balcı’yı makamında ziyaret etmişti  bu nedenle ilçe Kaymakamı Alper Balcı da Ticaret ve Sanayi Odasına iadeyi ziyarette bulundu. Kaymakam Alper Balcı oda başkanı Ahmet Aydın dan oda çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Oda başkanı Ahmet Aydın  ile bir müddet sohbet eden İlçe Kaymakamı  Balcı oda ve Kaymakamlık olarak ilçemiz adına  yeni projeler üretilebilir diyerek Kaymakamlık olarak Ticaret Odasına yapılacak işlerde her zaman destek olmaya hazır olduğunu söyledi. Ayrıca  İlçe Kaymakamı Balcı Oda BaşkanıAydın’a görevinde başarılar diledi . Oda Başkanı Aydın’da İlçe Kaymakamı Balcı’ya nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ederek ilçemize tüm kurumlarımızla beraber faydalı olmak için elimizden geleni yapmaya hazırız dedi.

Haber:Şerif Taşar


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.