banner461
banner195

Kaymakam Çakır’dan Yeni Yıl Mesajı

Acıgöl Kaymakamı Mustafa Çakır, 2015 yılının tüm Acıgöllülere, Nevşehir halkına ve tüm Ülkemiz insanlarına hayırlı olmasını diledi.

 Kaymakam Çakır’dan Yeni Yıl Mesajı
31 Aralık 2014 Çarşamba 15:47

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl Kaymakamı Mustafa Çakır, 2015 yılının tüm Acıgöllülere, Nevşehir halkına ve tüm Ülkemiz insanlarına hayırlı olmasını diledi.

Çakır yeni yıl mesajında; “Üzüntü ve sevinçleriyle 2014 yılını geride bırakarak büyük coşku ve umutlarla dolu yeni bir yıla girmenin mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. Yeni yılda Acıgöllü hemşerilerimizin daha güzel, daha huzurlu, daha mutlu günlere kavuşması için sizlerinde desteğiyle var gücümüzle çalışmaya, bundan önceki yıllarda olduğu gibi hizmet anlayışımızı, çağın getirdiği her alandaki hızlı değişimi de dikkate alarak geliştirmeye, toplumun kalkınması ve çağdaş uygarlık seviyesinin gerektirdiği standartların tam olarak kurumsallaşması için gerekli her türlü gayret ve kararlılığı göstermeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşünceler ile yeni yılın tüm Acıgöllü vatandaşlarımıza ve değerli çalışma arkadaşlarıma hayırlı olması temennisiyle mevcut hoşgörü, kardeşlik ve huzur ortamının gelişerek devam etmesini umut ediyor, Yeni Yılın Milletimize ve Tüm insanlığa Sağlık, Barış, Kardeşlik, Mutluluk ve Başarı getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.