banner461
banner195

Kaymakam Dölek Nevşehir Heyetini Eyüp’te Misafir Etti.

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Tanıtım fuarına ( EMİTT) katılan Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve beraberindeki heyet Eyüp Sultan'ı ziyaret etti.

Kaymakam Dölek Nevşehir Heyetini Eyüp’te Misafir Etti.
29 Ocak 2016 Cuma 14:45

banner143
banner134
İstanbul Eyüp İlçe Kaymakamı Abdullah DÖLEK Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve beraberindeki heyeti Eyüp’te misafir etti.

Nevşehir heyeti sabah saat 06:30’da Eyüp Kaymakamlığında buluşarak Eyüp Sultan Cami’sinde sabah namazı kıldılar.Sabah namazını Eyüp Sultan Camii'nde kılarak Türbe'de dua eden Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan ve ekibini, Nevşehirli Eyüp İlçe Kaymakamı Abdullah DÖLEK ağırladı.

Eyüp'te sabah namazı proğramına Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ile birlikte Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan,TKDK Nevşehir İl Koordünatörü Murat Asiltürk ,İl Kültür Ve Turizm Müdür Yardımcısı Cengiz Ekici, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan , Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil ,Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz, Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli ve KAPTİD Başkanı Yakup Dinler , Dr. Fatih Yakut , Avanoslu Usta çanakçı Şaban Topuz katıldılar.


Eyüp'te yapılan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri anlatan Kaymakam Dölek, Eyüp'ün tarihi ve kültürel değerlerinin sadece Türkiye için değil tüm İslam alemi için önemini vurguladı. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.