banner461
banner195

Kaymaklı Kentsel Tasarım Projesi Hızla İlerliyor.

Kaymaklı Belediyesince uygulamaya konulan "Yeraltı Şehri Kentsel Tasarım ve Çevre Düzenleme Projesi hızlı adımlarla ilerliyor.

Kaymaklı Kentsel Tasarım Projesi Hızla İlerliyor.
07 Mart 2013 Perşembe 13:15

banner143
banner134

 Konu hakkında FİB Haber Merkezine açıklamalarda bulunan Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma şu bilgileri verdi: “Birinci etap olan Tuvalet inşaatı ve yürüme yolları inşaatı tamamlanmış olup en kısa sürede hizmete sunulacaktır.”

 

Başkan Elma:İkinci etabı oluşturan hediyelik eşya satış dükkanlarının kısa bir süre önce temelleri atılmış ve hızlı bir şekilde yükselmeye başlamıştır. Kaymaklı Belediyesi olarak hedefimiz turizm sezonu başlamadan dükkan inşaatlarını da tamamlayarak yeni sezona kasabamıza yakışır bir görüntüyle girmektir dedi.
Öte yandan 

Nevşehir'in merkez ilçeye bağlı Kaymaklı beldesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından çiftçilere yönelik olarak bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Tuna - 5 yıl önce
yıllardır yapılmaya çalışılan ve yapılamayan yeraltı şehri çevre düzenleme işini,kısa sürede projelendirip faaliyete geçen değerli başkanımız halit başkanı takdir ediyor çalışmalarının devamını diliyoruz.teşekkürler başkan.
Avatar
gurbet50 - 5 yıl önce
kaymaklının geleceği böyle bir projeyi hayata geçirdiğin için kaymaklı seni hiç unutmayacak başkan.teşk.
Avatar
kaymaklılı - 5 yıl önce
teşekkürler büyük kaymaklının büyük başkanı.
Avatar
ali - 5 yıl önce
iste olmaz denilen yapilamaz denilen bir proje yapildi kaymakliya yakisir bir proje oldu tebrik ediyor ve basarilarinin devamini diliyorum.durmak yok hizmete devam.