banner461
banner195

Kaymaklı'da Hizmet ve Yatırımlarımız Yeni Yılda da Sürecek

Nevşehir merkeze bağlı Kaymaklı belediye başkanı Halit Elma, 2015 yılında belediyenin hizmet ve yatırımların durmadan devam edeceğine dikkat çekti.

Kaymaklı'da Hizmet ve Yatırımlarımız Yeni Yılda da Sürecek
01 Ocak 2015 Perşembe 16:58

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Kaymaklı belediye başkanı Halit Elma, 2015 yılında belediyenin hizmet ve yatırımların durmadan devam edeceğine dikkat çekti.

Sosyal ve Kültürel açıdan gelişim kaydeden Kaymaklı kasabasının yeni yılda da yepyeni yatırımları ve hizmetleri almaya devam edeceğine işaret eden Başkan Elma, “2015 yılının başta hemşehrilerim olmak üzere bütün insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. “Millet olarak yeni bir yıla daha girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.  2015 yılının  ülkemize ve bütün insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Kaymaklı Belediyesi olarak önceki yıllarda olduğu gibi 2014 yılında da yoğun bir şekilde hemşehrilerimize hizmet etmenin mutluluk ve onurunu yaşadık. Belediyemiz tarafından Kaymaklı’ ya yakışır bir şekilde yapılan hizmet ve yatırımlar sayesinde kasabamız; Sosyal ve Kültürel  yönünden değişim ve gelişim gösteren kasaba  konumuna gelmiştir. 

Geleceğin modern Kasabasının  oluşturulması amacıyla sürdürdüğümüz çalışmalar, halkımızın  ve özellikle de geleceğimiz olan çocuklarımızın daha yaşanılabilir bir kasabada yaşamaları içindir. Belediyemiz tarafından 2014 yılında sürdürülen hizmet, yatırım ve uygulamalar, 2015 yılında daha da artan bir tempo ile devam edecektir. Yapılan çalışmalarımızın hemşehrilerimiz tarafından kabul görmesi ve desteklenmesi ise bizleri memnun etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle; başta  tüm hemşehrilerim olmak üzere herkese 2015 yılının  hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü sağlıklı, mutlu ve başarı dolu bir yıl olmasını dilerim” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kaymaklili - 3 yıl önce
Belediye binasini pislik götürüyor.30 kilo boya alip temizlik dahi yaptiramiyorsun .kaymakliya nasil hizmet edecen ağa
Avatar
baskan - 3 yıl önce
kaymaklı kaymaklı olalı boyle hızmet gordumu ey kaymaklılı yapılanlar sahıttır hızmette tebrıkler halıt baskan dahacok seyler var yapacagın hemde tek basına tekkkkkk
Avatar
kaymaklı50 - 3 yıl önce @kaymaklili
kaymaklı halit başkanın kaymaklı için yaptığı hizmet ve çalışmaları görüyor sen ve senin gibiler ise görmek istediği şeyleri görüyor.
Avatar
muhterem - 3 yıl önce @kaymaklili
biz yapılan hizmet ve güzellikleri görüyoruz.sen de görmek isteğin şeyleri pislikleri görüyorsun.farkımız bu.sizin göreceğiniz şeyler sadece bunlar olsa gerek.
Avatar
yeraltışehriesnaflarından - 3 yıl önce
kaymaklının geleceği için yaptığın hizmetlerden ve dik duruşundan dolayı gerçekten halit başkanı tebrik ediyorum.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
başkan hizmetlere devam demiş,bize somut olarak tek tek yaptığı hizmetleri sayabilir mi?bölgenin en bakımsız turistik yeri,özellikle cami tuvaletleri,insan girmeye iğreniyor
Avatar
MEHMET ELMA - 3 yıl önce
yürü be aslanım allah yar ve yardimcin olsun yolun bahtin açik olsun ....... kervan yurur
Avatar
ali - 3 yıl önce
eğer siz gözunuzdekı o at gozluklerını çıkarıp bakmasını bılırsenız yapılan hızmetlerıde herkes gıbı sızde gorursunuz sadece tuvaletlere baktıgınız için orayı goruyorsunuz sızın gozunuz hep tuvalette çunku