banner461
banner195

Kaymaklı'da Park ve Bahçeler Elden Geçiyor

Kaymaklı Kasabamız içerisinde bulunan Çocuk oyun bahçeleri ve dinlenme parkları elden geçiriliyor. Belediyemizce sosyal projeler kapsamında halkımızın boş zamanlarını geçirmek için oturup dinlenebileceği, çocuklarımızın oyunlarını trafik kazalarına meydan vermeden oynayabileceği bu alanlar zaman içerisinde yıpranmıştı.

Kaymaklı'da Park ve Bahçeler Elden Geçiyor
13 Haziran 2014 Cuma 19:52

banner143
Kaymaklı'da Park ve Bahçeler Elden Geçiyor
İlgili Galeriye Git
banner134

 Park ve Bahçeler Elden Geçiyor

Kasabamız içerisinde bulunan Çocuk oyun bahçeleri ve dinlenme parkları elden geçiriliyor. Belediyemizce sosyal projeler kapsamında halkımızın boş zamanlarını geçirmek için oturup dinlenebileceği, çocuklarımızın oyunlarını trafik kazalarına meydan vermeden oynayabileceği bu alanlar zaman içerisinde yıpranmıştı.

Belediyemizce bakım ve onarıma alınan çocuk oyun alanları ve dinlenme parkları içerisinde bulunan oyun grupları, kamelyalar ve oturma grupları yenilenerek hızlı bir şekilde tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulacaktır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bir sonraki tadilat - 4 yıl önce
demekki neymiş bir sonraki tadilatımız 5 tam yıl 75 gün sonra parklarımız tekrardan bakıma alınacak . mahalle sakinleri buna göre parklarımıza sahip çıkalım. aynı başkan geçen beş yıl içerisinde acaba bu parkların varlığından haberimi yoktu bence başkan park yapmaya yeltendiğinde birileri başkan bizim mevcutta parklarımız var bunların bakımını yapalım yetermi dedi acaba.
Avatar
kaymaklı50 - 4 yıl önce @bir sonraki tadilat
herhalde sen kaymaklıda yaşamıyorsun. başkanın kısa sürede kaymaklı için yaptığı büyük işlerden ve hizmetlerden haberin yok galiba veya malum zihniyettensin.siz dönün halit başkandan önceki heba olan 10 yılın hesabını verin.
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce @bir sonraki tadilat
halit başkanımla durmak yok yola devam. yapılan hizmetlerden rahatsız olanlara yazıklar olsun.