banner461
banner195

Kaymaklı’daki Sorunu Çözdük

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, Kaymaklı kasabasında yer altı şehri etrafındaki esnafların sorunlarının çözüme kavuşturulduğunu söyledi.

 Kaymaklı’daki Sorunu Çözdük
20 Ağustos 2014 Çarşamba 19:38

banner143
banner134

 Kaymaklı’daki Sorunu Çözdük

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, Kaymaklı kasabasında yer altı şehri etrafındaki esnafların sorunlarının çözüme kavuşturulduğunu söyledi.

Merkeze bağlı Kaymaklı kasabasında yer altı şehri çevre düzenleme çalışmaları doğrultusunda ortaya çıkan bir takım sorunların geçtiğimiz günlerde Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma ile işbirliği yaparak çözüm bulduğunu dile getiren Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, “Hatırlanacağı üzere Kaymaklı kasabasındaki yer altı şehri çevre düzenleme çalışmaları dolayısıyla orada bulunan ve odamıza kayıtlı olan esnaflarımızın çeşitli şikayetleri gündeme gelmişti. Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma ile yaptığımız görüşmeler sonucunda esnaflarımızın mağdur edilmemesi konusunda fikir birliğine vardık. Belediye Başkanımızın da gösterdiği yakın ilgi ve alakanın sonrasında esnaflarımızın yapılan çevre düzenleme çalışmalarından mağdur olmaması için ne gerekiyorsa yapılıyor. Kaymaklı kasabamızdaki yer altı şehri çevre düzenlemeleri tamamlandığında orası daha güzel bir turistik merkez haline gelecek. Kaymaklı’nın geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum. Çalışmalarımızda esnaflarımıza ve odamıza yakın ilgi gösteren Kaymaklı Belediye Başkanımız Sayın Halit Elma’ya ve belediye çalışanlarına da teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.