banner461
banner195

Kıskandıran Birlik

Nevşehir’in son yıllarına damga vuran Mutlu – Kemikkıran birlikteliği aslında yıllardır neyi paylaşamadıklarına bile anlam veremeyenlere bir ibret tablosu.

Kıskandıran Birlik
03 Şubat 2015 Salı 16:05

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in son yıllarına damga vuran Mutlu – Kemikkıran birlikteliği aslında yıllardır neyi paylaşamadıklarına bile anlam veremeyenlere bir ibret tablosu.

Nevşehir’de faaliyete geçtiği günden bu yana siyasetçisinin de, bürokratının da,Sivil toplum kuruluşu Başkanlarının ve Yöneticilerinin de, engellinin de ilk adresi haline gelen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin yönetiminde İlimizde şu ana kadar sergilenemeyen bir duruş sergileyen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran aralarına bir üçüncü kişiyi sokmamakla birlikte yıllardır önemli bir birlikteliğe imza atıyor.

Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulun ardından yeniden görevlerine devam eden Mutlu ve Kemikkıran birlikteliği yıllarda bu memlekette benlik savaşına girenlere aslında baştan sona iyi bir ders niteliğinde aynı zamanda.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.