banner461
banner195

Kızılay Dostu Komutan

Nevşehir İl Garnizon Komutanı J. Kd. Albay Metin Aklaya, daha önce görev yaptığı illerde olduğu gibi Nevşehir’de de tam bir Kızılay dostu olmaya devam ediyor.

 Kızılay Dostu Komutan
13 Kasım 2014 Perşembe 16:50

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Garnizon Komutanı J. Kd. Albay Metin Aklaya, daha önce görev yaptığı illerde olduğu gibi Nevşehir’de de tam bir Kızılay dostu olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz gün Kızılay Nevşehir Kan Merkezini ziyaret eden ve Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen ve Yönetim Kurulu Üyesi Öcal Oğuz’dan Kızılay’ın ilimizdeki çalışmaları hakkında bilgiler alan İl Garnizon Komutanı Aklaya, Ülkemizin en büyük yardımseverlik hareketi olan Kızılay’a her zaman destek olacaklarına dikkat çekti.

Ziyaretin ardından Kızılay Nevşehir Kan Merkezinde kan bağışında da bulunan Alkaya’ya ziyaretinden ve kan bağışında bulunmasından ötürü teşekkür eden Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, “İlimizde Sayın Komutanımız gibi yöneticiler, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşu başkanları oldukça Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığımızın ülkemiz insanlarına yardım amaçlı yaptığı çalışmalardan en üst verim alınmaya devam edecek. Kızılay’a gösterdikleri hassasiyetten dolayı İl Garnizon Komutanımıza teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.