banner461
banner195

Konut Başvurusu İçin Verilen Süre 31 Aralık 2015 Günü Sona Eriyor

Nevşehir Belediyesi’nden Kale Ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesinde Hak Sahiplerine Önemli Duyuru : Konut Başvurusu İçin Verilen Süre 31 Aralık 2015 Günü Sona Eriyor .

Konut  Başvurusu İçin Verilen Süre  31 Aralık 2015 Günü Sona Eriyor
23 Kasım 2015 Pazartesi 15:56

banner143
Nevşehir Belediyesi’nden Kale Ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesinde Hak Sahiplerine Önemli Duyuru
İlgili Galeriye Git
banner134
 Nevşehir Belediyesi’nden Kale Ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesinde Hak Sahiplerine Önemli Duyuru

 KONUT  BAŞVURUSU İÇİN VERİLEN SÜRE  31 ARALIK 2015 GÜNÜ SONA ERİYOR

Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında bugüne kadar  konutlar için başvuruda bulunmayan   hak sahiplerine,  bu haktan yararlanmaları için verilen süre 31 Aralık 2015 Perşembe günü mesai saati bitiminde sona eriyor.

Nevşehir Belediye Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre ,  Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilerek Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile işbirliği halinde gerçekleştirilen  Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde,  ilk etapta 2600, sonrasında 419 hak sahibi için tüm sosyal donatıları ile birlikte yapılan yeni yaşam alanları hak sahiplerine daha önceden teslim edildiği belirtildi.

Yapılan açıklamada, halen    4. Etap olarak Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde  754 hak sahibine yönelik olarak yapımı aralıksız devam eden yeni konutların  tamamlanmasına yönelik çalışmaların aralıksız devam ettiği  Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında bulunan yerleşim alanlarında hak sahipliği devam eden vatandaşların, başvuruları halen Nevşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü’nde devam ediyor.

 Açıklamada,  Nevşehir Kalesi ve Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesinin uygulandığı     11 mahalleyi içine alan bölgedeki alanlar içinde  hak sahibi olan vatandaşların,  herhangi bir mağduriyetle karşı karşıya kalmamaları için,  31 Aralık 2015 Perşembe günü  mesai saati bitimine kadar Nevşehir Belediyesi Kentsel Tasarım Müdürlüğü’ne şahsen başvuruda bulunmaları çağrısında bulunuldu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.