banner461
banner195

Korkmaz'dan Üyelerine Önemli Uyarı

Nevşehir,Karoserciler Marangozlar ve Ağaç işleri odası başkanı Ramazan KORKMAZ "Bir yılı daha geride bırakıtık, ilimizi, üyelerimizi en iyi ve en güzel şekilde her platformda temsil ettik" dedi.

Korkmaz'dan Üyelerine Önemli Uyarı
07 Ocak 2014 Salı 12:31

banner143
banner134
 Nevşehir,Karoserciler Marangozlar ve Ağaç işleri odası başkanı Ramazan KORKMAZ  Bir yılı daha geride bırakıtımızı ilimizi, üyelerimizi en iyi ve en güzel şekilde her platformda temsil ettik. onları layığı ile onların bize verdiği yetki ile odamızı fuarlarda,gezilerde kamu idarelerinde  her türlü platformlarda layığı ile temsil hakkını bütün yönetici arkadaşlarım ile birlikte yaptık ve yapmakta büyük bir istekle devam ediceğiz Bu konuda bize destek veren çok değerli sayın milletvekillerimize birlik başkanımıza sivil toplum örgütlerine,belediye başkanımıza oda başkanlarımıza yönetim kurulu arkadaşlarıma üyelerimize ve bütün emeği geçen herkese çok teşekür ediyorum.
  Bu yeni yılımızda da bir çok yeni yapacağımız projelerimiz var dahada olacak.Bunların bazılarını elbirliği ile gerçekleştirdik.Üyelerimizle ziyaret etmiş olduğumuz fuarlar hem bir alış veriş hem satıcıları tanıma açısından çok verimli geçmektedir. Esnaflarımız yeni ürün ve geliştirilmiş yenilikleri görmekte pratikte uygulamakta, yada satın almak için kendilerine bir fırsat yaratmak için çalışmalarına hız vermektedirler. Yurt içi yurt dışı fuarları gezilerimiz, eğitim seminerlerimiz ve üyelerimizin her konuda biliçlendirmeye devam ediceğiz. İlimizi odamızı en üst düzeyde temsil edilmesi gereken her yerde gururla  temsil etmeyede devam edeceğiz .
  2014 yılında önceliğimiz 2014'ün 2013'e oranla daha iyi bir yıl olacağını özellikle  ziyaret edilen fuarlarda kendi sektörümüzde Nevşehir ilimizi temsil eden KAROSERCİLER  MARANGOZLAR VE AĞAÇ İŞLERİ  odamızında fuarlarda kendi yerini alacağını esnafımızın  yurt iç, yurt dışı fuarlarında kendi  ürünlerinin sergilenmesinin  gerek ilimiz adına gerek esnafımız adına çok önemli  olacağını esnafımızın pazarını daha’da büyütmek  ve ürünlerinin yurtiçi ve yurt dışı pazarlarında tanıtılması için yoğun  çalışmalarımıza devam ettiğimizi belirtmek isterim.
  Yeni yıla girmekle birlikte bazı kanun ve prosüdürlerin de değiştini siz basın mensubu arkadaşların aracılığıyla bir kez daha hatırlatmanın sağlıklı olucağına inanıyorum  6331 iş güvenliği sağlığını yeni kanunun 1 ocak 2014 itibaren yürürlüğe girdiğini üyelerimize esnaflarımıza hatırlatmak istiyorum. Bu hassas bir konu büyük cezalarında olucağını üyelerimizin mağdur olmaması için gerekli osyb’ler ve sağlık kuruluşları yada  odamız ile iletişime geçip bir an önce çalışmalara başlamalarını tavsiye ediyorum
. Yeni yılımızın tekrar hepimize hayırlı olmasını diliyorum.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetin Alimi - 4 yıl önce
Canımsın.kolay gelsin