banner461
banner195

Korkmaz'dan Vergi Haftası Kutlaması

Nevşehir Karasörcüler ve Marangozlar Ağaç İşleri Odası başkanı Ramazan Korkmaz,Vergi Haftası münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Korkmaz'dan Vergi Haftası Kutlaması
26 Şubat 2014 Çarşamba 16:11

banner143
banner134

 NEVŞEHİR KAROSERCİLER MARANGOZLAR VE AĞAÇ İŞLERİ ODASI BAŞKANI Ramazan Vedat KORKMAZ
 
, Vergi Haftası münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Mesajında, verginin ekonomik büyüme için önemli bir finans kaynağı olduğunu belirten KORKMAZ açıklamasında şunları kaydetti; “Vergi, kamu hizmetlerinin daha etkin bir şekilde vatandaşlarımıza yansıtılması için devletin kullandığı temel finansman kaynaklarındandır. Ticari kazançlarımızı vergilendirerek bize bir gün hizmet olarak döneceğinin bilincinde olmalıyız. Özellikle deprem ve sel gibi afetlerde yaraları sarmak için gereken maddi kaynaklar, vergiler sayesinde karşılanmaktadır. Ayrıca eğitim, sağlık, güvenlik, yol, su ve elektrik gibi bütün hizmetler toplanan vergilerle sağlanmaktadır. Bu nedenle her yıl kutlanan Vergi Haftası, vergi konusunda bilinçli mükelleflerin arttırılması açısından önemli bir işlevdir.
Bu vesile ile KAROSERCİLER MARANGOZLAR VE AĞAÇ İŞLERİ ODASI olarak tüm Vergi Dairesi çalışanlarının ve mükelleflerimizin Vergi Haftası’nı içtenlikle kutluyor, vergilerini ödeme gayretinde olan tüm mükelleflerimize hayırlı bol kazançlar temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Ramazan Vedat KORKMAZ

BAŞKAN


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şemsi paşa pasajı - 4 yıl önce
ne yapacağını şaşırdın. sana mı kalmış vergi haftası kutlama işi aziz muhterem?