banner461
banner195

Körükçü’den İlginç Anekdot

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı, Avanos eski belediye başkanı Dr. Mustafa Körükçü, bir ziyareti esnasında ülkenin siyasi anlamda geldiği yeri belirlemek üzere ilginç bir anekdotu paylaştı.

 Körükçü’den İlginç Anekdot
20 Mart 2015 Cuma 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı, Avanos eski belediye başkanı Dr. Mustafa Körükçü, bir ziyareti esnasında ülkenin siyasi anlamda geldiği yeri belirlemek üzere ilginç bir anekdotu paylaştı.

Körükçü, 2000’li yıllarda ekonomik krizlerin yaşandığı, siyasete olan güvenirliğin azaldığı bir dönemde Milletvekillerinin, siyasetçilerin Kızılay meydanında parti rozeti ile gezemediği bir dönemden sadece bir siyasi partiden 55 Milletvekili aday adayının çıktığı bir sürece girilmesinin ülke demokrasisi açısından büyük bir öneme sahip olduğunu dile getirdi.

Körükçü, “Nevşehir’de sadece AK Parti’den 55 Milletvekili aday adayının çıkması oldukça sevindirici ve teşvik edilmesi gereken bir durum diye düşünüyorum. Memleket için yapacak hizmetimiz, söyleyecek sözümüz var diyen bu kadar insanın olması memnuniyet verici. Daha önce Milletvekilliği yapmış, milletvekillerimizle oturup kalkarken ilginç bir anekdot anlatılırdı. 2000’li yıllarda o krizlerin yaşandığı dönemlerde parti rozetiyle Kızılay meydanında gezemediklerini anlatırlardı. Siyasetçinin o dönemde hakaretlerle karşı karşıya kaldığı söylenirdi. Siyasetin büyük bir itibar kaybettiği bir dönemden bir siyasi partinin 55 aday adayı çıkardığı günlere geldik. Önceden ikinci bir adayı bile bulmakta zorlanan partilerin de aday adayı sayısının fazla oluşu siyasete olan ilginin de bir göstergesi. MHP’den 10’a yakın aday adayının, CHP’den 7 aday adayının çıkması siyaset açısından önemli bir gelişme” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Veli - 3 yıl önce
peki siyasette itibar arayanlara ne demeli
Avatar
asil duruş asil insanlardan oluşur - 3 yıl önce
nevşehir iş adamları olarak eski il başkanımız kazım sunar , sayın mustafa körükçü ve sayın mustafa açıkgöz kardeşimizi millet adına vekil olarak görmek istiyoruz
Avatar
nevşehir - 3 yıl önce
mustafa bey millet vekili olsa kimse yanına varamaz belediye başkanlıgını neden kayıp etti avanos halkı iyi bilir
Avatar
aydın - 3 yıl önce
mustafa körükcü geçmişten hiç ders almamış gibi görünüyor birgün oturup özeleştiri yapsa,neden insanlar bana oy vermedi diye düşünse,aday olsa yine aynı şey başına gelir akp oy kaybeder
Avatar
Nevşehirli - 3 yıl önce
asil duruş asil insan diyorsunuz da asil insan asil duruş olsa kazım sunarı görevden almazdı ak parti genel merkezi. siz ne vekilliğinden bahsediyorsunuz kardeşim. halk bilsin bunu.
Avatar
sevban - 3 yıl önce
m acikgoz fatih yakut ve ritvan beyle yola devam
Avatar
Çavuşin li - 3 yıl önce
Mustafa başkanın yanına doğru işi olan her an gelebilir.yanlış işi olan gelemez.
Yolun açık olsun başkanım.
Avatar
ilk - 3 yıl önce
mustafa körükçü hiç bir şey kaybetmedi avanos kaybetti inşallah nevşehir kazanacaktır