banner461
banner195

Kozaklı fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesine 76 ek yatak yapılıyor

Kozaklı Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesine 76 Ek Yatak Daha Kazandırılıyor

Kozaklı fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesine 76 ek yatak yapılıyor
09 Eylül 2016 Cuma 09:37

banner143
banner134
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı bulunan Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine 76 adet yatak kazandırılması amacıyla başlanılan tadilat projesini yerinde incelemek üzere Genel Sekreter Uzm. Dr. Muhammet Çömçe, Tıbbi Hizmetler Başkanı Opr. Dr. Erkut Bayram ve Mali Hizmetler Başkanı Mustafa Güçlü hastaneyi ziyaret etti.
Çömçe ve yönetim ekibi Hastane Yöneticisi Dr. Atikullah Ghiasee ve yüklenici firma yetkilileri tarafından hastane başhekimliğinde inşaat çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra, inşaat alanına geçilerek burada da bir dizi incelemelerde bulunuldu. İnşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Genel Sekreter Çömçe, Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinin Mevcut yatak kapasitesi 120 yataktan, tamamlanacak bu proje ile 76 adet ek yatakla birlikte 196 yatak kapasitesine çıkacağını, projenin belirlenen tarihten daha da kısa zamanda bitirilmesini ve bir an önce hizmete açmak istediklerini ifade etti.
Daha sonra, hastanede yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulunan Çömçe ve ekibi hastaneden ayrıldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.