banner461

Kozaklı FTR’de Masa Tenisi Turnuvası

Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde; Hastanede tedavi gören hastaların moral ve motivasyonunu yüksek tutabilmek amacıyla Hastane Yöneticiliği ve refakatçilerin koordineli organizasyonu ile Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi. Düzenlenen turnuvaya duyulan ilgi gayet yüksek olup; hasta ve refakatçilerinin yanı sıra çok sayıda hastane personeli de katılım sağladı.

banner503
Kozaklı FTR’de Masa Tenisi Turnuvası
04 Ağustos 2015 Salı 13:29

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA)Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde; Hastanede tedavi gören hastaların moral ve motivasyonunu yüksek tutabilmek amacıyla Hastane Yöneticiliği ve refakatçilerin koordineli organizasyonu ile Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi.  Düzenlenen turnuvaya duyulan ilgi gayet yüksek olup; hasta ve refakatçilerinin yanı sıra çok sayıda hastane personeli de katılım sağladı

28 Temmuz 2015 Salı günü ilki gerçekleşen müsabakalarda Hastane Yöneticisi Dr.Atikullah Ghiasee de bulunarak, organizasyonda emeği geçen hasta refakatçisi Mukaddes Gümüşe hastalar adına teşekkür ettikten sonra, heyecan ve aksiyon için bu tür aktivitelerin  büyük önem arz ettiğini ancak bir o kadar da  kardeşliğin hakim olması gerektiğini vurgulayarak, tüm oyunculara başarılar diledi. Ayrıca; müsabakalar sırasında görevli sağlık ekibi de olası ihtimallere karşı hazırda bekletildi.  31 Ağustos 2015 Cuma günü neticelenmesi öngörülen turnuvada, şimdiden şampiyonun kim olacağı gerek hasta ve refakatçileri nezdinde gerekse hastane personeli nezdinde son derece merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.