banner461
banner195

Kozaklı Kaymakamı DURU Göreve Hızlı Başladı

Kars Kağızman Kaymakamlığından Kozaklı kaymakamlığına atanan Kemal Duru Kozaklı da göreve başladı.

Kozaklı Kaymakamı DURU Göreve Hızlı Başladı
11 Ekim 2014 Cumartesi 11:37

banner143
banner134
Bir yıl görev yaptığı Kağızman'da güzel dostluklar kurduğunu belirten Duru, herkese teşekkür ederek, helallik isteyerek yaklaşık 1 yılı aşkın bir süredir görev yaptığı Kağızman ilçesine veda ederek son kararnameyle Kars Kağızman Kaymakamlığından Kozaklı kaymakamlığına atanmasının ardından hemen kollları sıvayarak çalışmalarına başladı.

Kars Kağızman Kaymakamlığından Kozaklı kaymakamlığına atanan Kemal Duru Kozaklı da göreve başladı.

Kozaklı ilçesi Kaymakamlığı görevine yeni başlayan Kaymakam Kemal Duru, göreve başladığı günden itibaren hem ilçeyi tanımak hemde yapılması gereken çalışmaları belirlemek için incelemelerine başladı.

Kozaklı ve Kozaklılı vatandaşlarımıza hizmet vermek için burada olduklarını vurgulayan Kozaklı Kaymakamı Kemal Duru, “KÖYDES projelerinin kış mevsimi gelmeden sonuçlanmasının bizim için önemi büyük. Projelerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve sonlanması için köy gezilerimize başladık” dedi.

KOZAKLI Kaymakamı Kemal DURU Kimdir?

        1981 yılında Eskişehir’in Mihalgazi ilçesine bağlı Sakarılıca köyünde doğdu. İlkokulu köyünde, ortaokul ve liseyi Mihalgazi ilçesinde tamamladı. Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 

Askerlik vazifesini ifa ettikten sonra, 2005 yılında Mülki İdare Amirliği Mesleğine Bilecik Kaymakam Adayı olarak başladı. Karaman İli Sarıveliler ilçesinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. 2009 -2011 yılları arası Harmancık İlçe Kaymakamlığı, 2011-2013 yılları arasında Bingöl İli Adaklı İlçe Kaymakamlığı, 2013-2014 tarihinde Kars İli Kağızman İlçesinde görevini ifa etti. 29.09.2014 tarihi itibari ile Kaymakamımız Kozaklı ilçemizde görevine başlamıştır . Evli ve bir kız çocuk babasıdır. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.