banner461
banner195

Kozaklı'nın Yolları Taştan...

Nevşehir’in son yıllarda yıldızı her geçen yıl parlayan Kozaklı ilçesine ulaşımın sağlandığı yolun yamalı ve bozuk oluşu bu yıl da gündemde.

Kozaklı'nın Yolları Taştan...
15 Nisan 2014 Salı 23:53

banner143
banner134

 Ak Partili Belediyenin Yapamadığını, MHP Yapabilecek mi?

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in son yıllarda yıldızı her geçen yıl parlayan Kozaklı ilçesine ulaşımın sağlandığı yolun yamalı ve bozuk oluşu bu yıl da gündemde.

Geçtiğimiz yıllarda da gündeme gelmesine karşın bir türlü istenilen düzeye getirilemeyen yol güzergahında göze çarpan olumsuzluk hala giderilmiş değil. Trilyonluk tesislerin yapıldığı Kozaklı ilçesine karayolu ile ulaşımın sağlandığı yolun bozuk ve yamalı hali ilçeye gelen yerli ve yabancı turistlerin de dikkatinden kaçmıyor.

Bölge turizmine son yıllarda sağladığı katkı ile de öne çıkan Kozaklı ilçesinin bozuk ve yamalı yollarına bir türlü bulunamaması yetkililerin, ilgililerin bu konudaki eleştirileri kulak ardı etmesi anlamına da geliyor.

10 Yıl süreyle Ak Partili Belediye Başkanı Erdoğan Çelik’in çözemediği yamalı yollar sorununu MHP’li Belediye Başkanının nasıl çözeceği merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hacı mehmet - 4 yıl önce
haberdeki yol kalaba kozaklı yolu olup paşalı üçkuyu akpınar taşlıhüyük kapaklı merdenali köyleri ile fakılı ilçesini kalabaya bağlayan yolun mhp kozaklı belediye başkanının görev alanında değilki köy hizmetleri neden bu yolu yapmadığının sorusu sorulmalı bu yol valiliğe ait sayın sitemiz