banner461
banner195

Kredi Faizlerinin 2 Puan Düşmesini Bekliyoruz

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, 2015 yılından en büyük beklentilerinin kredilere uygulanan faizlerin düşmesi olacağını dile getirdi.

 Kredi Faizlerinin 2 Puan Düşmesini Bekliyoruz
19 Şubat 2015 Perşembe 16:55

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, 2015 yılından en büyük beklentilerinin kredilere uygulanan faizlerin düşmesi olacağını dile getirdi.

Geçtiğimiz yıl Nevşehirli esnaf ve sanatkarın yıl genelinde 20 Milyon TL’ye yakın kredi kullandığını ve bu yıl bu rakamın daha da artmasını beklediklerini söyleyen Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, hükümetin özellikle bu yıl kredi faizlerine uygulanan faizlerin düşürülmesi konusunda bir çalışma içerisine girmesini beklediklerini söyledi.

Şu an itibariyle kredilere uygulanan yıllık % 5 faiz oranının 2 puan daha aşağı düşürülmesinin daha fazla esnaf ve sanatkarın kredilerden yararlanması anlamına geleceğine dikkat çeken Ay, % 3 yıllık faizle kredi kullanmanın esnaf ve sanatkar açısından çok daha cazip hale geleceğine değindi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.