banner461
banner195

Kültür Park Hafta Sonları Şenleniyor

Nevşehir İl Merkezinde piknik yapılabilecek ender mekanlardan biri olan Kültür Park, hafta sonunu civar ilçelerde ve beldelerde geçirmek istemeyenlerin öncelikli tercihi.

Kültür Park Hafta Sonları Şenleniyor
11 Haziran 2013 Salı 09:59

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Merkezinde piknik yapılabilecek ender mekanlardan biri olan Kültür Park, hafta sonunu civar ilçelerde ve beldelerde geçirmek istemeyenlerin öncelikli tercihi.

Kolay ulaşılabilirliği ve oldukça geniş piknik alanıyla yaz aylarının vazgeçilmez mekanlarından biri haline gelen Kültür Park havaların ısınmasıyla birlikte piknikçilerin gözde mekanı haline geldi.

Özellikle aracı bulunmayan ve yürüyüş mesafesinde hafta sonunu piknik yaparak geçirmek isteyen ailelerin rağbet ettiği Kültür Park’ta hafta sonları yer bulabilmek havaların ısınmasıyla birlikte oldukça güç bir hal almış durumda. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
öğretmenn - 6 yıl önce
haberde ender parklardan diye bahsediyor. maalesef belediyenin anlayışının, vizyonsuzluğunun, insana değer vermemesinin bir sonucudur bu. eski devlet hastanesinin arazisine, turizm il müdürlüğü binasını, ticaret meslek lisesini, gençlik spor müdürlüğü binaları ve sahalarını kapsayan türkiyenin en büyük şehir parkı yapılabilirdi. içinde havuzları, kafeleri, avm si, kalede bulunan yer altı şehrine ulaşımı sağlayacak teleferik hattı bulunan muhteşem bir park olabilirdi.belediye başkanı türkiyenin en çevreci ve başarılı belediye başkanı olabilirdi. hatta ileri dönemlerde çevre bakanı bile olabilirdi.sanki çok lazımmış ve illaki oaraya yapılması şartmış gibi şimdi belediye ve iş merkezi yapılıyor. sıkışık olan trafik daha da çıkmaza girecek. yazıkkkk yazıkkk, yazıklar olsunnn... görüşlerinizi lütfen paylaşınnn...
Avatar
mert - 6 yıl önce
Doğru geniş bir meydan lazım hep gereksiz şeyler otopark yer altinda olabilirdi ancak iş merkezi belediye binasi nedir.