banner177
banner195

Kupa Maçını Aksaray Bölgesi Hakemi Yönetecek

Türkiye Kupası’nda 1. tur maçları 10 Eylül Çarşamba günü yapılacak. Futbolda Türkiye Kupası 1. tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

Kupa Maçını Aksaray Bölgesi Hakemi Yönetecek

banner143
banner134

Türkiye Kupası’nda 1. tur maçları 10 Eylül Çarşamba günü yapılacak. Futbolda Türkiye Kupası 1. tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. 

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 10 Eylül Çarşamba günü oynanacak Nevşehirspor GK -Kahraman Maraş Büyük Şehir Belediye Spor maçında görev yapacak hakem Aksaray Bölgesi hakemlerinden Volkan Okur yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 10 Eylül Çarşamba günü oynanacak Nevşehirspor GK -Kahraman Maraş Büyük ŞEhir Belediye Spor maçında görev yapacak hakem Aksaray Bölgesi hakemlerinden Volkan Okur yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 10 Eylül Çarşamba günü oynanacak 34 maçta görev yapacak hakemler şunlar: 

14.30 Serhat Ardahanspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat: Cihat Çelikdağ

14.30 Tatvan Gençlerbirliği-Yeni Diyarbakır: Batuhan Gültek

14.30 Arhavispor-Bayburt Grup Özel İdare: Taner Ağıç

14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Batman Petrolspor: Niyazi İzgören

15.00 12 Bingölspor-Dersimspor: Serhat Aslan

15.00 Erzincan Refahiyespor-Sivas 4 Eylül Belediyespor: Şahin Berker

15.00 Erzin Belediyespor-Osmaniyespor: Onur Salık

15.00 Payas Belediyespor 1975-Kırıkhanspor: Hüdaverdi Savcı

15.00 Mardinspor-Cizrespor: Lütfullah Aslan

15.00 Nevşehir Gençlikspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Volkan Okur

15.00 Niğde Belediyespor-Kayseri Şekerspor: Yakup Bakır

15.00 Sinopspor-Çankırıspor: Osman Ender Bulut

15.00 Arsinspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Harun Toplar

15.00 Sorgun Belediyespor-Etimesgut Belediyespor: Cihat Sizer

15.30 Halide Edip Adıvarspor-Gaziosmanpaşa: Müjdat Duman

15.30 İstanbul Güngörenspor-Çatalcaspor: Sertan Bakan

15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Beyköy Belediyespor: Ömer Tolga Güldibi

15.30 Tuzlaspor-Darıca Gençlerbirliği: Burak Olcar

15.30 Sandıklıspor-Kızılcabölükspor: Şevket Şimşek

15.30 Sakaryaspor-Sancaktepe Belediyespor: Evren Atış

15.30 68 Yeni Aksarayspor-Karaman Belediyespor: Uğurcan Tozlu

15.30 Derincespor-Beylerbeyi: Hidayet Yasir Çimen

15.30 Ankara Demirspor-Adliyespor: Aytaş Coşar

15.30 TUTAP Şekerspor-Çorum Belediyespor: H. Hüseyin Yıldırım

15.30 Gölcükspor-Maltepespor: Seser Tuna

15.30 Manavgatspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Hasan Ertuğan

15.30 Kemer Tekirovaspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor: Veli Karakaya

15.30 Tire 1922-Bergama Belediyespor: Melih Gündoğdu

15.30 Bartınspor-Zonguldak Kömürspor: Gürel Uzuner

15.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Çine Madranspor: Alper Oran

15.30 Orhangazispor-Yeşil Bursa: Aykor Karaca

15.30 Dardanelspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Erkoç Doğan

15.30 Eyüpspor-Silivrispor: Gökhan Esen

15.30 İstanbulspor-Tekirdağspor: Turgut Doman

Yönettiği Maçlar

Ev Sahibi Takım   Misafir Takım Tarih Hakem Görev Organizasyon
Sayfalar: « Önceki ( 1 2 3 4 ) Sonraki » | 1 / 4, Toplam 36 kayıt bulundu.
TURGUTLUSPOR 1-0 KARTALSPOR 31 Ağustos 2014 Dördüncü Hakem Spor Toto 2. Lig
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 4-6 PALUSPOR 18 Mayıs 2014 Hakem Bölgesel Amatör Lig Baraj Maçları
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 1-6 CEYHANSPOR 6 Nisan 2014 Hakem Bölgesel Amatör Lig
YOMRASPOR 1-1 ÇAYELİ SPOR 25 Mart 2014 Dördüncü Hakem Bölgesel Amatör Lig
KAYSERİSPOR 1-3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 20 Mart 2014 Hakem A2 Ligi Klasman
ISPARTASPOR 0-3 DENİZLİ SARAYKÖY SPOR 9 Mart 2014 Hakem Bölgesel Amatör Lig
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0-1 SİVASSPOR 18 Şubat 2014 Hakem A2 Ligi Klasman
IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-1 TRABZON ORTAHİSAR KANUNİ FUTBOL 9 Şubat 2014 Hakem Bölgesel Amatör Lig
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2-1 BUCASPOR 20 Ocak 2014 Hakem A2 Ligi Final Grubu
SİVASSPOR 1-2 KAYSERİSPOR 2 Aralık 2013 Hakem A2 Ligi Kademe

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.