banner461
banner195

Kutlu Doğum Haftası ve Turizm Haftası Nevşehir İl Dereceleri Altınyıldız Öğrencilerinin

Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla İl Müftülüğü tarafından düzenlenen “Hz.Peygamber ve İnsan Onuru” konulu kompozisyon yarışmasında Altınyıldız Koleji öğrencileri Nevşehir 2.ciliği ve 3.cülüğü derecelerini kazandılar.

Kutlu Doğum Haftası ve Turizm Haftası Nevşehir İl Dereceleri Altınyıldız Öğrencilerinin
13 Nisan 2013 Cumartesi 17:21

banner143
banner134

 Özel Altınyıldız Anadolu Lisesi öğrencisi İrem PARLAK İl 2.si,Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencisi Fatma Nihan SELÇUK İl 3’cüsü olmuştur.

 

Öğrencilerimizin ödülleri 14 Nisan Pazar günü Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor salonunda düzenlenecek Kutlu Doğum Haftası Programında verilecektir.

 

Nevşehir 2.si ve 3.sü olan öğrencilerimizi ve onları yetiştiren öğretmenlerimizi kutluyor,Kutlu Doğum Haftasının hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

 

TURİZM HAFTASINDA İL 1.Sİ VE 3.SÜ ALTINYILDIZ KOLEJİNDEN

 

15-22 Nisan 2013 Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Turizm konulu Şiir ve Komposizyon yarışmalarında Altınyıldız Koleji Ortaokulu 8.sınıf öğrencilerimizden Sevde Sena ALTINKAYA şiir Nevşehir 1.si,Belgin ASLAN Komposizyon Nevşehir 3.sü olmuştur.

 

Nevşehir 1.si ve 3.sü olan öğrencilerimizi ve onları yetiştiren öğretmenlerimizi kutluyor,Turizm Haftasının hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.