banner461
banner195

Kuyder Yönetim Kurulundan Ankara'ya Çıkarma

Kuyder Kuyulutatlar Köyü Sosyal Yardımlaşma Kalkındırma ve Kültür Derneği kısa adıyla Kuyder Yönetim Kurulu Başkent Ankara ya çıkarma yaptı.

Kuyder Yönetim Kurulundan Ankara'ya Çıkarma
07 Mart 2015 Cumartesi 18:06

banner143
banner134
Kuyder Kuyulutatlar Köyü Sosyal Yardımlaşma Kalkındırma ve Kültür Derneği kısa adıyla Kuyder Yönetim Kurulu Başkent Ankara ya çıkarma yaptı.

Kuyder Yönetim Kurulu olarak Perşembe günü  TBMM'de Nevşehir Milletvekillerimiz ile verimli bir görüşme yapılmıştır.
  1.          Köyümüz'e İmam Hatip orta okulu ve Kapalı spor salonu yapılası için Nevşehir milletvekilleri nezdinde girişimlerde bulunulmuştur.Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar DEMİR ile köy Muhtarımız Hürrem DEMİR in de Dahil olduğu görüşmelere Dernek Başkanımız Hayri GÖKTAŞ Yönetim kurulu Üyelerimiz Sefer TOKAÇ,Selami KOZAN,Fedai YILMAZ,Fatih DEMİR'den oluşan Ekibimiz sırası ile Nevşehir  Milletvekilleri Av.Murat GÖKTÜRK,Av.Ebubekir GİZLİGİDER ile görüşmüş daha sonra ise Kamu Denetcisi (omdusman) olan eski Milletvekili Mehmet ELKATMIŞ ile görüşme Yapmışlardır.Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen görüşmelerde karşılıklı fikir alış verişin'de bulunulmuştur.Milletvekillerimiz Sıcağı sıcağına Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürümüz sn.Osman ŞİMŞEK'i arayarak gerekli öğrenci istatistiki bilgileri ve yatırım proğramına alınıp çalışmaların başlaması konusunda telefon görüşmesi yapmışlardır.
          Ülke Gündemimiz'in En yoğun olduğu bu günlerde bizlere vakit ayıran Değerli Milletvekillerimiz Murat GÖKTÜRK,Ebubekir GİZLİĞİDER ve Mehmet ELKATMIŞ'a Bizleri bu görüşmelerde yalnız bırakmayan Bartın İl Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar DEMİR köy Muhtarımız Hürrem DEMİR'e teşekkür ederiz.


                                                  Kuyder Yön.Kur.Başkanı 

                                                        Hayri GÖKTAŞ 

  2.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
arif bilgin - 3 yıl önce
koyumizun gelisim ve gelisme projesine katkida bulunan kuyter dernek ve yardimcilarina koyumuzun adina tesekkurlerimi sunarim
Avatar
normal - 3 yıl önce
herşey iyi güzel olmuş maşallah. nevsehir milletvekilleri 2 tane mi 3 tane mi? yoksa geçmiş dönemler gibi çekişme neticei 2 si birlikte 1 i ayrı mı olmuş? önemli olan yatırımın yapılması.